PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-04 14:02:25
K100płj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:45  Dysk K (1)  [F]
10:55  Wzwyż M  [F]
12:00  100 m pł K  [el]
12:05  Trójskok K  [F]
12:15  Dysk M (1.75)  [F]
12:25  200 m K  [F B]
12:30  200 m K  [F A]
12:35  200 m M  [F B]
12:40  200 m M  [F A]
13:10  100 m pł K  [F]
13:20  Tyczka M  [F]
13:25  110 m pł M (99.1)  [el]
13:50  Trójskok M  [F]
13:53  1500 m K  [s]
14:09  1500 m M  [s]
14:05  Młot M (6)  [F]
14:25  110 m pł M (99.1)  [F B]
14:35  110 m pł M (99.1)  [F A]
14:55  4x400 m K  [s]
15:15  4x400 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 12.71 ANDERSON Britany JAM Joensuu (FIN) 2019-07-24
RE (U20) 12.85 HERMAN Elvira BLR Bydgoszcz (POL) 2016-07-24
RP (U20) 13.01 SKRZYSZOWSKA Pia AZS-AWF Warszawa Łódź 2020-09-14
Min. ME U20 (U20) 13.90 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 13.65 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Kwalifikacje: 3 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-04 13:11:03
100 m pł K - elim 1 Planowany START: 2021-07-04 12:00 WYSTARTOWANO: 12:05:39
+1.9 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty rank
1 4 188
BARCZ Weronika 02-10-28 AZS Łódź (LD) 13.68 0.238 Q 3
2 3 305
BANY Daria 02-02-12 UKS Gepard Warszawa (MZ) 14.97 0.170 Q 4
3 7 415
KSEPKO Katarzyna 03-01-10 KS Podlasie Białystok (PD) 15.52 0.223 Q PB 7
4 5 181
PAWŁOW Nina 02-09-22 MLKS Agros Żary (LB) 15.61 0.176 q 8
5 2 652
DRZEWIECKA Natalia 03-10-31 UKS Przełaj Żerków (WP) 15.67 0.162 5 10
6 8 273
WIDULIŃSKA Wiktoria 03-09-26 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 17.33 0.254 PB 12
6 488
ROŻEŃSKA Zuzanna 02-03-18 SKLA Sopot (PM) DQ 0.098 TR 16.8
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 SKRZYSZOWSKA Pia 01 AZS-AWF Warszawa 13.55
2 NAGIĘĆ Weronika 02 niestowarzyszona 13.86
3 MAJEWSKA Marika 02 LUKS Orkan Września 14.16
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 SKRZYSZOWSKA Pia 01 AZS-AWF Warszawa 13.74
2 OZGA Aleksandra 01 RKS Łódź 14.18
3 ZIEMBICKA Julia 01 MKS-SMS Victoria Racibórz 14.25
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 1.4529102 s. | Mem: 1.25 megabytes