76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-09 16:15:52
M200j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

REKORDY
RŚ (U20) 19.84 KNIGHTON Erriyon USA Eugene (USA) 2021-06-27
RŚ (U20) 19.49* KNIGHTON Erriyon USA Baton Rouge (USA) 2022-04-30
RE (U20) 20.04 GULIYEV Ramil AZE Beograd (SRB) 2009-07-10
RP (U20) 20.54 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn Barcelona (ESP) 2012-07-13
Min. MŚ U20 (U20) 21.20 Cali (COL) 2022-08-01
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 12 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-09 13:44:56
200 m M - elim 1 Planowany START: 2022-07-08 11:50 WYSTARTOWANO: 11:54:47
-1.7 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf rank
1 6 612 ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 21.65 0.221 Q 1
2 3 560 BOGACZYŃSKI Igor 2003-11-07 MKL Jarocin (WP) 22.01 0.158 q 6
3 4 346 REMBISZ Rafał 2003-10-25 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 22.34 0.188 qB 11
4 7 465 CYGAN Wiktor 2003-01-28 KS AZS AWF Katowice (SL) 22.54 0.190 qB 13
5 8 473 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 22.63 0.257 qB 16
6 1 387 JURAK Bartosz 2003-03-11 KS Prefbet-Sonarol (PD) 22.75 (744) 0.208 SB 17
7 2 545 ZIMNIAK Kacper 2004-04-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 22.80 0.144 19
8 5 498 MARUSA Maksymilian 2004-01-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 22.99 0.219 21
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 WDOWIK Oliwer 02 CWKS Resovia Rzeszów 21.59
2 ŻOK Łukasz 01 WMLKS Nadodrze Powodowo 21.73
3 SZACHNIEWICZ Szymon 01 MKS MOS Wrocław 21.82
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 WDOWIK Oliwer 02 CWKS Resovia Rzeszów 20.96
2 BOGACZYŃSKI Igor 03 MKL Jarocin 21.24
3 SOBÓL Damian 03 KS AZS UWM Olsztyn 21.43
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0626109 s. | Mem: 1.25 megabytes