PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-04 14:02:25
K200j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:45  Dysk K (1)  [F]
10:55  Wzwyż M  [F]
12:00  100 m pł K  [el]
12:05  Trójskok K  [F]
12:15  Dysk M (1.75)  [F]
12:25  200 m K  [F B]
12:30  200 m K  [F A]
12:35  200 m M  [F B]
12:40  200 m M  [F A]
13:10  100 m pł K  [F]
13:20  Tyczka M  [F]
13:25  110 m pł M (99.1)  [el]
13:50  Trójskok M  [F]
13:53  1500 m K  [s]
14:09  1500 m M  [s]
14:05  Młot M (6)  [F]
14:25  110 m pł M (99.1)  [F B]
14:35  110 m pł M (99.1)  [F A]
14:55  4x400 m K  [s]
15:15  4x400 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 22.18 FELIX Allyson USA Athens (GRE) 2004-08-25
RŚ (U20) 22.17* RICHARDSON Sha'Carri USA Austin (USA) 2019-06-08
RE (U20) 22.19 BOCHINA Natalya RUS Moscow (RUS) 1980-07-30
RP (U20) 22.99 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom Lublin (POL 2018-07-22
Min. ME U20 (U20) 24.15 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 23.80 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 12 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  Finał A  Finał B  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-04 12:35:19
200 m K - elim 1 Planowany START: 2021-07-03 11:20 WYSTARTOWANO: 11:21:08
+0.6 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 5 404
NIEMCZYK Magdalena 03-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (PK) 24.23 (223) 0.198 Q 4
2 6 78
KOGUT Zuzanna 02-03-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 24.75 0.150 q PB 7
3 7 26
KRAUZE Martyna 03-10-19 MKS MOS Wrocław (DS) 25.81 0.254 17
4 8 514
RYSAK Karolina 03-04-01 MCKiS Jaworzno (SL) 26.39 0.285 20
5 3 658
PIECHOCKA Alicja 03-02-16 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 26.60 0.179 23
4 551
TKOCZ Zofia 03-03-16 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) DNS
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 HOROWSKA Nikola 01 WMLKS Nadodrze Powodowo 24.31
2 ZWOLIŃSKA Judyta 02 KKS Victoria Stalowa Wola 24.61
3 STRUZIK Alicja 01 LKS Stal Mielec 24.67
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 GACKA Kinga 01 BKS Bydgoszcz 24.11
2 STEFANOWICZ Magdalena 00 AZS-AWF Katowice 24.16
3 POTASZNIK Alicja 00 KS AZS UWM Olsztyn 24.42
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.142925 s. | Mem: 1.25 megabytes