76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-09 16:10:12
Mwj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

REKORDY
RŚ (U20) 2.37 TOPIĆ Dragutin YUG Plovdiv (BUL) 1990-08-12
RŚ (U20) 2.37 SMITH Steve GBR Seoul (KOR) 1992-09-20
RE (U20) 2.37 TOPIC Dragutin YUG Plovdiv (BUL) 1990-08-12
RE (U20) 2.37 SMITH Steve GBR Seoul (KOR) 1992-09-20
RP (U20) 2.30 BIENIEK Michał HERMES Gryfino Zamość 2003-06-29
Min. MŚ U20 (U20) 2.17 Cali (COL) 2022-08-01
 
Wzwyż M - Gr. A Planowany START: :
lp nazwisko i imię data ur. klub-woj PB SB inf
5 MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 KS Podlasie Białystok (PD) 2.15/21 2.15
6 SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 2.10/22 2.10 PB
1 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca (LD) 2.14/22 2.14
11 DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 2.08/21 2.07
9 NIELUB Jakub 2003-09-09 AML Słupsk (PM) 2.09/21 2.05 SB
3 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia (MA) 2.00/22 2.00 =PB
7 KONOPKO Piotr 2004-05-23 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 2.05/21 2.00 =SB
10 KOWALSKI Bartosz 2003-02-21 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 2.02/20 1.95 SB
4 JAROSZ Szymon 2003-09-15 MKL 12 Jelenia Góra (DS) 2.02/22 2.02
8 ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 MKS Szerszeń Bogatynia (DS) 1.90/22 1.90 PB
2 JANOSIK Wojciech 2003-01-09 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 1.85/22 1.85
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 KOŁODZIEJSKI Mateusz 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2.11
2 JACHYM Marcin 01 CWKS Resovia Rzeszów 2.11
3 HOŁUB Jakub 02 AZS UMCS Lublin 2.05
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 KOŁODZIEJSKI Mateusz 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2.17
2 HOŁUB Jakub 02 AZS UMCS Lublin 2.15
3 NIELUB Jakub 03 AML Słupsk 2.09
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0343421 s. | Mem: 1.25 megabytes