PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-03 17:19:37
M800j 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m chód M  [s]
10:00  10000 m chód K  [s]
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
10:00  Wzwyż M  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. B]
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:15  Trójskok M  [Gr. A]
11:15  Trójskok M  [Gr. B]
11:20  200 m K  [el]
11:45  200 m M  [el]
12:00  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
13:00  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
13:30  Tyczka M  [Gr. A]
13:30  Tyczka M  [Gr. B]
14:10  Młot M (6)  [Gr. A]
15:00  Młot M (6)  [Gr. B]
15:30  400 m pł K  [F B]
15:35  Wzwyż K  [F]
15:40  400 m pł K  [F A]
15:55  400 m pł M  [F B]
16:05  400 m pł M  [F A]
16:11  Oszczep K (600)  [F]
16:40  800 m K  [F]
16:50  800 m M  [F]
17:05  400 m K  [F B]
17:15  400 m K  [F A]
17:30  Tyczka K  [F]
17:35  Oszczep M (800)  [F]
17:45  400 m M  [F B]
17:55  400 m M  [F A]
18:20  4x100 m K  [s]
18:35  4x100 m M  [s]
19:15  2000 m prz. K  [s]
19:20  Młot K (4)  [F]
19:40  2000 m prz. M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 1:41.73 AMOS Nijel BOT London (GBR) 2012-08-09
RE (U20) 1:45.45 BUSSE Andreas GER Ostrava (CZE) 1978-06-07
RE (U20) 1:44.14* BURGIN Max GBR Ostrava (CZE) 2021-05-19
RP (U20) 1:46.69 LEWANDOWSKI Marcin UKL Ósemka Police Szczecin 2006-06-24
RP (U20) 1:44.51* RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy Chorzów 2021-06-20
Min. ME U20 (U20) 1:49.70 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 1:48.80 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-03 16:53:50
800 m M - elim 1 Planowany START: 2021-07-02 16:55 WYSTARTOWANO: 17:00:26
  PhotoFinish
msc tor seria nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 5 3 536
WYDERKA Maciej 02-07-29 MKS-MOSM Bytom (SL) 1:55.28 Q 1
1 4 1 471
RÓŻNICKI Krzysztof 03-08-29 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 1:55.36 Q 2
2 6 3 108
POCZWARDOWSKI Jędrzej 02-06-29 MKL Toruń (KP) 1:55.56 Q 3
3 8 3 562
ŁAKOMIEC Łukasz 02-03-19 KKL Kielce (SK) 1:55.72 q 4
4 1 3 432
LIKWIARZ Dawid 02-02-18 KS Prefbet-Sonarol (PD) 1:55.90 q 5
2 7 1 703
GOLAŃSKI Stanisław 03-03-15 UKS Barnim Goleniów (ZP) 1:56.37 Q 6
1 4 2 669
LEWALSKI Kacper 03-05-07 MKS Truso Elbląg (WN) 1:56.45 Q 7
3 3 1 444
SZCZYKOWSKI Daniel 02-03-13 UKS Technik Augustów (PD) 1:56.55 =PB 6 8
4 5 1 327
ZABAGŁO Paweł 02-02-15 Kraków Athletics Team (MA) 1:56.68 5 9
2 8 2 469
LEWANDOWSKI Filip 03-04-18 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 1:56.71 Q 10
3 6 2 581
CHMIELARZ Jakub 02-09-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 1:56.73 4 11
4 2 2 564
PĄCZKIEWICZ Jakub 02-06-13 KKL Kielce (SK) 1:57.29 SB 3 12
5 3 3 656
MACIASZCZYK Michał 02-10-04 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 1:57.59 2 13
5 7 2 138
ĆWIKŁA Hubert 02-01-08 LKS Znicz Biłgoraj (LU) 1:57.75 2 14
6 4 3 153
KRZYŻANOWSKI Mateusz 03-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 1:58.41 2 15
7 7 3 388
JAWORSKI Kacper 03-06-04 LKS Stal Mielec (PK) 1:59.30 2 16
5 8 1 121
KUNA Krystian 02-04-30 AZS UMCS Lublin (LU) 1:59.41 17
8 2 3 399
ROJEK Piotr 03-06-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 2:00.02 18
6 1 1 565
PIETRZYKOWSKI Jakub 03-05-06 KKL Kielce (SK) 2:00.07 PB 19
7 6 1 612
BIELECKI Marek 03-07-31 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 2:00.12 20
6 5 2 626
KOWALSKI Maciej 03-07-24 OŚ AZS Poznań (WP) 2:00.98 21
8 2 1 649
PRZYBYLSKI Jakub 03-01-18 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 2:01.10 22
7 3 2 325
SKIMINA Wiktor 02-07-29 Kraków Athletics Team (MA) 2:01.27 23
8 1 2 275
CYDEJKO Szymon 03-12-30 MKS Pogoń Siedlce (MZ) 2:02.76 24
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 AUGUSTYNIAK Jakub 01 GKS Olimpia Grudziądz 1:50.67
2 KUCHMAN Mateusz 01 MKS-MOSM Bytom 1:50.75
3 MASACZYŃSKI Adam 01 KKL Kielce 1:50.79
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 AUGUSTYNIAK Jakub 01 GKS Olimpia Grudziądz 1:52.40
2 MASACZYŃSKI Adam 01 KKL Kielce 1:52.91
3 TURSKI Krzysztof 00 RLTL ZTE Radom 1:53.09
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.5161519 s. | Mem: 1.25 megabytes