PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-20 12:45:36
Mwj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U20) 2.37 TOPIĆ Dragutin YUG Plovdiv (BUL) 1990-08-12
RŚ (U20) 2.37 SMITH Steve GBR Seoul (KOR) 1992-09-20
RE (U20) 2.37 TOPIC Dragutin YUG Plovdiv (BUL) 1990-08-12
RE (U20) 2.37 SMITH Steve GBR Seoul (KOR) 1992-09-20
RP (U20) 2.30 BIENIEK Michał HERMES Gryfino Zamość 2003-06-29
Min. ME U20 (U20) 2.12 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2023-07-20 12:45:36
Wzwyż M - FINAŁ Planowany START: 2023-07-20 10:55 ZAKOŃCZENIE: 12:20:00 DEKORACJA 15:27
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 1.77 1.87 1.94 2.00 2.04 2.07 2.10 2.12 2.14 wynik inf punkty
1 4 282 WALECKI Jakub 2005-08-20 WLKS Nowe Iganie (MZ) - - o o o x-- o o 2.12 =SB 15
2 6 349 PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) o o o o xo o o xxx 2.10 PB 11
2 11 379 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk (PM) - o o o xo o o xxx 2.10 SB 11
4 7 64 SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - - o o o o xo xxx 2.10 9
5 9 168 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca (LD) o o o xxo o x-- - xx 2.04 8
6 2 25 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 MKS Osa Zgorzelec (DS) o o o xx r 1.94 SB 8
7 1 291 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia (MA) o o xxo xxx 1.94 7
7 12 232 WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk (MZ) o o xxo xxx 1.94 7
9 5 307 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków (MA) o o xxx 1.87 5.50
9 8 34 ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 MKS Szerszeń Bogatynia (DS) o o xxx 1.87 5.50
11 10 335 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola (PK) o xo xxx 1.87 SB 4
3 104 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin (LU) xxx NM
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 KOŁODZIEJSKI Mateusz 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2.17
2 HOŁUB Jakub 02 AZS UMCS Lublin 2.15
3 NIELUB Jakub 03 AML Słupsk 2.09
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 MOSZCZYŃSKI Sebastian 03 KS Podlasie Białystok 2.11
2 SIDYA Cezar 04 GKS Olimpia Grudziądz 2.11
3 SZCZĘSNY Mikołaj 04 MKLA Łęczyca 2.09
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.014653 s. | Mem: 1.25 megabytes