PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-04 13:06:30
Mwj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:45  Dysk K (1)  [F]
10:55  Wzwyż M  [F]
12:00  100 m pł K  [el]
12:05  Trójskok K  [F]
12:15  Dysk M (1.75)  [F]
12:25  200 m K  [F B]
12:30  200 m K  [F A]
12:35  200 m M  [F B]
12:40  200 m M  [F A]
13:10  100 m pł K  [F]
13:20  Tyczka M  [F]
13:25  110 m pł M (99.1)  [el]
13:50  Trójskok M  [F]
13:53  1500 m K  [s]
14:09  1500 m M  [s]
14:05  Młot M (6)  [F]
14:25  110 m pł M (99.1)  [F B]
14:35  110 m pł M (99.1)  [F A]
14:55  4x400 m K  [s]
15:15  4x400 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 2.37 TOPIC Dragutin YUG Plovdiv (BUL) 1990-08-12
RŚ (U20) 2.37 SMITH Steve GBR Seoul (KOR) 1992-09-20
RE (U20) 2.37 TOPIC Dragutin YUG Plovdiv (BUL) 1990-08-12
RE (U20) 2.37 SMITH Steve GBR Seoul (KOR) 1992-09-20
RP (U20) 2.30 BIENIEK Michał HERMES Gryfino Zamość 2003-06-29
Min. ME U20 (U20) 2.13 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 2.17 Nairobi (KEN) 2021-08-17
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ

Data aktualizacji: 2021-07-04 13:06:30
Wzwyż M - FINAŁ Planowany START: 2021-07-04 10:55 ZAKOŃCZENIE: 12:39:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.83 1.88 1.93 1.97 2.00 2.03 2.06 2.09 2.11 2.13 2.15 2.17 2.20 wynik inf punkty
1 6 80
KOŁODZIEJSKI Mateusz 02-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - - o o o xo o xo o o xxx 2.17 15
2 9 120
HOŁUB Jakub 02-01-13 AZS UMCS Lublin (LU) - - - - o xo xo o xo xo o xxx 2.15 PB 12
3 1 448
NIELUB Jakub 03-09-09 AML Słupsk (PM) - - o o o xo o o xxx 2.09 PB 10
4 2 418
MOSZCZYŃSKI Sebastian 03-09-25 KS Podlasie Białystok (PD) - - o - o xo o xxx 2.06 9
5 11 370
FIAŁA Igor 02-12-11 LUKS Namysłów (OP) o o o o xxx 1.97 8
6 12 92
KALAMARSKI Mateusz 02-06-16 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - o o xxo xxx 1.97 =PB 8
7 8 91
DONAKOWSKI Damian 03-03-23 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - - o xxx 1.93 7
8 4 19
JAROSZ Szymon 03-09-15 MKL 12 Jelenia Góra (DS) o o xxo xxx 1.93 PB 7
9 10 617
KOWALSKI Bartosz 03-02-21 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) xo xxo xxo xxx 1.93 6
10 7 170
KLIMIUK Jakub Tomasz 02-10-03 LKS Lubusz Słubice (LB) o o xxx 1.88 5
11 3 65
KUCHCZYŃSKI Jakub 02-09-05 BKS Bydgoszcz (KP) xo o xxx 1.88 4
12 5 687
BAŃKOWSKI Kacper 02-04-15 MKL Szczecin (ZP) o xxx 1.83 3
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 KOŁODZIEJSKI Mateusz 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2.11
2 JACHYM Marcin 01 CWKS Resovia Rzeszów 2.11
3 HOŁUB Jakub 02 AZS UMCS Lublin 2.05
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 SZALEK Sean 00 SKLA Sopot 2.11
2 BUJAK Jakub 00 MMKS Kędzierzyn Koźle 2.08
3 RUTOWICZ Przemysław 00 UMLKS Pegaz Opoczno 2.05
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.226871 s. | Mem: 1.25 megabytes