PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-20 15:51:02
Mtj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U20) 6.05 DUPLANTIS Armand SWE Berlin (GER) 2018-08-12
RE (U20) 6.05 DUPLANTIS Armand SWE Berlin (GER) 2018-08-12
RP (U20) 5.51 WOJCIECHOWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz Żary 2008-06-01
Min. ME U20 (U20) 5.10 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2023-07-20 15:51:02
Tyczka M - FINAŁ Planowany START: 2023-07-20 13:45 ZAKOŃCZENIE: 15:30:00 DEKORACJA 16:10
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 3.30 3.60 3.90 4.15 4.35 4.55 4.70 4.80 4.90 5.00 5.20 5.40 wynik inf punkty
1 3 221 GAWENDA Michał 2005-06-15 KS Warszawianka W-wa (MZ) - - - - - - - - - xxo o xxx 5.20 15
2 6 609 OSTATEK Adam 2004-05-13 OSOT Szczecin (ZP) - - - - xo o xxx 4.55 12
3 5 487 POCHOPIEŃ Nikodem 2004-11-04 KKL Kielce (SK) - - - - o xo xxx 4.55 9.50
3 7 22 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 MKS MOS Wrocław (DS) - - - o o xo xxx 4.55 9.50
5 4 607 CZARNECKI Aleksander 2005-12-22 OSOT Szczecin (ZP) - - o xo xxx 4.15 PB 8
6 9 167 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca (LD) - o o xxx 3.90 8
7 1 149 KRUGER Filip 2004-05-30 ZLKL Zielona Góra (LB) - xo o xxx 3.90 SB 7
8 2 257 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce (MZ) o xo xxx 3.60 7
8 58 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - xxx NM
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 KUPCZAK Adrian 02 UKS Olimp Mazańcowice 4.80
2 KEMPSKI Filip 02 UKS Olimp Mazańcowice 4.60
3 FURSEWICZ Eryk 03 ZLKL Zielona Góra 4.50
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 FURSEWICZ Eryk 03 ZLKL Zielona Góra 4.60
2 GRACZYK Oskar 03 MKS Aleksandrów Łódzki 4.50
3 BUCKI Dawid 03 UKS Olimp Mazańcowice 4.30
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0210319 s. | Mem: 1.25 megabytes