PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-04 16:53:12
Mtj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:45  Dysk K (1)  [F]
10:55  Wzwyż M  [F]
12:00  100 m pł K  [el]
12:05  Trójskok K  [F]
12:15  Dysk M (1.75)  [F]
12:25  200 m K  [F B]
12:30  200 m K  [F A]
12:35  200 m M  [F B]
12:40  200 m M  [F A]
13:10  100 m pł K  [F]
13:20  Tyczka M  [F]
13:25  110 m pł M (99.1)  [el]
13:50  Trójskok M  [F]
13:53  1500 m K  [s]
14:09  1500 m M  [s]
14:05  Młot M (6)  [F]
14:25  110 m pł M (99.1)  [F B]
14:35  110 m pł M (99.1)  [F A]
14:55  4x400 m K  [s]
15:15  4x400 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 6.05 DUPLANTIS Armand SWE Berlin (GER) 2018-08-12
RE (U20) 6.05 DUPLANTIS Armand SWE Berlin 2018-08-12
RP (U20) 5.51 WOJCIECHOWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz Żary 2008-06-01
Min. ME U20 (U20) 5.10 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 5.20 Nairobi (KEN) 2021-08-17
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ

Data aktualizacji: 2021-07-04 16:53:12
Tyczka M - FINAŁ Planowany START: 2021-07-04 13:20 ZAKOŃCZENIE: 16:35:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 3.70 3.90 4.10 4.20 4.30 4.40 4.50 4.60 4.70 4.80 5.00 wynik inf punkty
1 6 559
KUPCZAK Adrian 02-01-27 UKS Olimp Mazańcowice (SL) - - - - - o o o - o xxx 4.80 =SB 15
2 9 558
KEMPSKI Filip 02-09-12 UKS Olimp Mazańcowice (SL) - - - - - xo xo xo - xxx 4.60 =SB 12
3 8 183
FURSEWICZ Eryk 03-02-24 ZLKL Zielona Góra (LB) - - xo - o o o xxx 4.50 =SB 10
4 3 635
SIKORSKI Roman 02-09-02 SL Olimpia Poznań (WP) - o xo xo o xo xo xxx 4.50 PB 9
5 13 205
GRACZYK Oskar 03-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) - o xo - o o xxx 4.40 PB 8
6 11 463
RACZKOWSKI Kacper 03-02-18 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - o o x- o xxo xxx 4.40 8
7 5 86
PAWLICKI Szymon 02-06-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - xo o xo o xxx 4.30 PB 7
8 1 474
ŻMICH Jakub 03-07-11 KL Gdynia (PM) o o o o xxx 4.20 =PB 7
9 10 557
BUCKI Dawid 03-04-03 UKS Olimp Mazańcowice (SL) o o o xo xxx 4.20 PB 6
10 7 201
NOWAKOWSKI Krystian 02-04-06 MKLA Łęczyca (LD) o o xxx 3.90 =SB 5
11 2 303
DONACKI Adam 02-02-21 SKS Feniks Siedlce (MZ) o xo xxx 3.90 =PB 4
12 12 494
MACIEJEWSKI Kacper 03-04-29 WKS Flota Gdynia (PM) o xxo xxx 3.90 3
13 4 186
WIĘCKOWICZ Nikodem 02-11-24 ZLKL Zielona Góra (LB) o xxx 3.70 2
14 464
SENK Dominik 02-03-26 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) DNS 2
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 MARCINIEWICZ Bartosz 02 AZS-AWF Warszawa 4.60
2 GRACZYK Maciej 01 UKS 55 Łódź 4.50
3 KEMPSKI Filip 02 UKS Olimp Mazańcowice 4.50
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 BIALIC Tomasz 00 MKS MOS Wrocław 4.70
2 DOMINO Jan 00 AZS-AWF Warszawa 4.60
3 BOROŃ Aleksy 00 UKS LA Basket Warszawa 4.50
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.225955 s. | Mem: 1.25 megabytes