PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-20 15:47:15
Mmłotj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:50  Dysk K (1)  [F]
10:55  Wzwyż M  [FINAŁ]
11:45  Trójskok K  [FINAŁ]
12:08  100 m pł K  [el]
12:20  Dysk M (1.75)  [F]
12:40  200 m K  [F B]
12:46  200 m M  [F B]
12:57  200 m K  [F A]
13:05  200 m M  [F A]
13:25  100 m pł K  [F B]
13:35  100 m pł K  [F A]
13:40  Trójskok M  [F]
13:45  Tyczka M  [FINAŁ]
14:00  110 m pł M  [el]
14:15  Młot M (6)  [FINAŁ]
14:35  1500 m K  [s]
14:55  1500 m M  [s]
15:20  110 m pł M  [F B]
15:30  110 m pł M  [F A]
15:45  4x400 m K  [s]
15:55  4x400 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 85.57 EL SEIFY Ashraf Amgad QAT Barcelona (ESP) 2012-07-14
RE (U20) 84.73 KOKHAN Myhaylo UKR Boras (SWE) 2019-07-19
RP (U20) 79.59 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec Tallinn (EST) 2021-07-16
Min. ME U20 (U20) 70.00 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2023-07-20 15:47:15
Młot M (6) - FINAŁ Planowany START: 2023-07-20 14:15 ZAKOŃCZENIE: 15:27:00 DEKORACJA 16:15
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 16 410 GROENWALD Szymon 2005-06-09 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 68.82 70.91 x 70.62 x x 70.91 15
2 2 103 SOBIESIAK Marcin 2004-06-05 AZS UMCS Lublin (LU) 67.98 66.11 67.28 65.34 66.38 x 67.98 12
3 7 543 BAJER Mikołaj 2004-07-30 OŚ AZS Poznań (WP) 63.23 66.89 x 61.92 x 65.13 66.89 PB 10
4 10 86 ZŁOTOWSKI Wiktor 2004-08-07 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 59.44 x x x x 62.58 62.58 9
5 12 517 PRACHARCZYK Jakub 2005-07-19 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) 58.29 x x x 60.68 x 60.68 8
6 15 84 MARCZAK Kamil 2005-02-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 53.28 x 53.42 x 55.89 x 55.89 8
7 4 177 MES Jerzy 2005-09-12 MKS Zduńska Wola (LD) 50.03 48.37 x x x x 50.03 PB 7
8 3 31 ROZMYSŁOWICZ Karol 2005-08-23 MKS Osa Zgorzelec (DS) x x 48.06 x x x 48.06 7
9 11 100 MLEKO Rafael 2004-07-09 AZS UMCS Lublin (LU) 47.80 45.79 x 47.80 6
10 8 82 FLIS Eryk 2005-07-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) x 45.14 46.83 46.83 5
11 14 328 SZÓSTKA Kacper 2005-01-31 LUKS MGOKSiR Korfantów (OP) x 46.31 x 46.31 4
12 5 52 GĄSIOR Mateusz 2004-01-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) x 42.30 45.17 45.17 3
13 9 20 PSIUCH Oliwier 2005-09-08 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 44.86 x x 44.86 2
14 13 181 OPALIŃSKI Franciszek 2005-01-25 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 44.39 44.85 x 44.85 2
15 1 108 HAWRYLUK Szymon 2004-11-28 KS Agros Zamość (LU) 39.16 41.20 39.96 41.20 2
16 6 595 JAKUBIAK Szymon 2004-06-29 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 33.67 34.57 34.76 34.76 2
17 17 407 WAWRZYNIAK Sebastian 2005-06-03 LKS Jantar Ustka (PM) 34.09 31.39 29.23 34.09
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 RATAJCZYK Tomasz 02 AZS-AWF Warszawa 75.28
2 PIŁAT Dawid 02 LKS Stal Mielec 74.31
3 ZIÓŁKOWSKI Adam 02 MKS Juvenia Puszczykowo 67.50
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 DZIOBA Jakub 03 KS AZS AWF Warszawa 65.03
2 SOBIESIAK Marcin 04 AZS UMCS Lublin 61.50
3 ZŁOTOWSKI Wiktor 04 MLKS Nadwiślanin Chełmno 60.98
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0241261 s. | Mem: 1.25 megabytes