76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-09 14:12:47
Mdyskj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

11:00  Dysk K (1)  [F]
11:10  100 m pł K  [el]
11:40  110 m pł M  [el]
11:45  Tyczka M 
11:50  Trójskok M  [F]
12:20  100 m pł K  [F B]
12:30  100 m pł K  [F A]
12:40  110 m pł M  [F B]
12:50  110 m pł M  [F A]
13:00  Dysk M (1.75)  [F]
13:05  200 m K  [F B]
13:15  200 m M  [F B]
13:30  200 m K  [F A]
13:40  200 m M  [F A]
13:50  Trójskok K  [F]
14:20  Wzwyż M 
14:25  1500 m K  [s]
14:45  Młot M (6)  [F]
14:50  1500 m M  [s]
15:45  4x400 m K  [s]
16:00  4x400 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 70.13 NESTERENKO Mykyta UKR Halle (GER) 2008-05-24
RE (U20) 70.13 NESTERENKO Mykyta UKR Halle (GER) 2008-05-24
RP (U20) 68.02 STÓJ Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola Eskilstuna (SWE) 2015-07-19
Min. MŚ U20 (U20) 57.50 Cali (COL) 2022-08-01
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2022-07-09 14:12:47
Dysk M (1.75) - FINAŁ Planowany START: 2022-07-09 13:00 ZAKOŃCZENIE: 13:55:00 DEKORACJA 14:55
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 5 632 RODZIAK Damian 2003-01-27 MKL Jurand Szczytno (WN) 51.79 56.08 57.03 56.35 x 56.40 57.03 15
2 8 333 KOREJBA Jakub 2003-03-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 50.03 54.83 x 54.06 x x 54.83 12
3 10 151 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 51.58 52.11 51.27 x x 53.85 53.85 10
4 2 321 BUCHWALD Jakub 2004-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 47.36 48.00 47.93 43.96 49.33 51.62 51.62 9
5 3 383 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok (PD) x 51.55 x x x x 51.55 8
6 12 328 SOPA Mateusz 2004-08-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 45.63 48.28 46.89 x x x 48.28 PB 8
7 4 484 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 43.77 47.21 45.64 46.89 43.27 45.66 47.21 7
8 6 400 KRYSZYN Paweł 2003-08-26 UKS Technik Augustów (PD) 38.83 46.59 43.45 x 44.21 45.85 46.59 7
9 9 334 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 43.72 44.80 x 44.80 6
10 1 430 HELMAN Mateusz 2004-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 44.29 44.72 x 44.72 5
11 7 439 MAKURAT Jakub 2004-06-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo (PM) 39.95 41.23 38.82 41.23 4
12 11 376 HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 KS Podlasie Białystok (PD) 37.05 37.41 x 37.41 3
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 ANDRZEJCZAK Jarosław 02 MLKS Echo Twardogóra 57.35
2 KOZAK Gracjan 01 MKS Bolesłavia Bolesławiec 54.55
3 BORKOWSKI Jakub 01 PKS Gwardia Szczytno 53.38
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 MATYJA Michał 02 CWKS Resovia Rzeszów 55.40
2 RODZIAK Damian 03 UKS Orkan Środa Wlkp. 53.94
3 KOREJBA Jakub 03 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 53.64
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.074054 s. | Mem: 1.25 megabytes