PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-20 13:26:01
Mdyskj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U20) 70.13 NESTERENKO Mykyta UKR Halle (GER) 2008-05-24
RŚ (U20) 71.37* SOSNA Mike GER Schönebeck (GER) 2022-06-10
RE (U20) 70.13 NESTERENKO Mykyta UKR Halle (GER) 2008-05-24
RE (U20) 71.37* SOSNA Mika GER Schönebeck (GER) 2022-06-10
RP (U20) 68.02 STÓJ Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola Eskilstuna (SWE) 2015-07-19
Min. ME U20 (U20) 55.00 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2023-07-20 13:26:01
Dysk M (1.75) - FINAŁ Planowany START: 2023-07-20 12:20 ZAKOŃCZENIE: 13:12:00 DEKORACJA 14:20
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 11 146 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 57.52 x x x x x 57.52 15
2 3 309 BUCHWALD Jakub 2004-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) x 51.95 51.63 50.55 52.70 54.79 54.79 12
3 4 322 WAGNER Karol 2005-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 53.63 52.60 x 52.88 x x 53.63 10
4 1 410 GROENWALD Szymon 2005-06-09 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 50.20 51.65 x x 50.24 x 51.65 PB 9
5 12 425 LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 UKS Lipusz (PM) 47.55 50.34 49.99 x x x 50.34 8
6 8 327 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 45.83 48.62 48.93 45.93 47.88 47.28 48.93 8
7 9 568 WITA Patryk 2004-03-11 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 48.07 47.80 x x 46.48 x 48.07 7
8 10 175 OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 47.39 46.82 47.58 x x x 47.58 7
9 5 599 MATEL Allan 2004-11-09 MKL Szczecin (ZP) x x 47.23 47.23 PB 6
10 2 583 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno (WN) 43.20 38.33 x 43.20 5
11 6 411 HELMAN Mateusz 2004-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) x x 42.82 42.82 4
12 7 420 MACIOROWSKI Kuba 2004-10-13 SKLA Sopot (PM) 39.29 40.23 39.42 40.23 3
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 MATYJA Michał 02 CWKS Resovia Rzeszów 55.40
2 RODZIAK Damian 03 UKS Orkan Środa Wlkp. 53.94
3 KOREJBA Jakub 03 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 53.64
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 RODZIAK Damian 03 MKL Jurand Szczytno 57.03
2 KOREJBA Jakub 03 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 54.83
3 LEWKOWICZ Wojciech 04 ULKS Uczniak Szprotawa 53.85
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.015254 s. | Mem: 1.25 megabytes