76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-07 18:37:05
Kwdj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

REKORDY
RŚ (U20) 7.14 DAUTE Heike GDR Bratislava (TCH) 1983-06-04
RE (U20) 7.14 DAUTE Heike GDR Bratislava (TCH) 1983-06-04
RP (U20) 6.60 KIRSZENSTEIN Irena Polonia Warszawa Tokyo (JPN) 1964-10-14
Min. MŚ U20 (U20) 6.20 Cali (COL) 2022-08-01
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2022-07-07 18:37:05
W dal K - FINAŁ Planowany START: 2022-07-07 15:25 ZAKOŃCZENIE: 16:45:00 DEKORACJA 17:30
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 6 83 MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 MKL Toruń (KP) 6.09
-1.3
5.90
-1.2
6.23
+1.4
6.25
-1.3
6.22
-0.5
6.24
+0.4
6.25
-1.3
15
2 2 36 WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 MLKS Sokół Lubin (DS) 5.76
+1.3
5.71
-1.0
5.82
+0.3
x
+0.4
6.03
-1.4
5.90
+1.2
6.03
-1.4
PB 12
3 9 47 KUBIS Paulina 2004-03-24 WLKS Wrocław (DS) 5.90
-1.4
x
+1.7
5.75
+0.1
-
+0.0
-
+0.0
5.98
+1.2
5.98
+1.2
SB 10
4 1 192 KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 UKS Vis Skierniewice (LD) 5.44
+1.1
5.54
-0.6
5.57
+0.7
5.87
+0.5
5.85
-0.6
5.86
+2.1
5.87
+0.5
PB 9
5 8 436 KUBALA Amelia 2003-06-09 SKLA Sopot (PM) 5.51
-0.8
5.34
-1.7
x
+0.8
x
-0.2
x
+0.1
r
-
5.51
-0.8
8
6 3 469 ŚLIWA Julia 2003-10-14 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 5.37
+0.6
5.27
+0.1
5.48
+0.4
x
+0.9
5.42
-0.8
5.30
+0.6
5.48
+0.4
8
7 10 641 BORCHARDT Maja 2004-02-20 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 5.26
-1.9
5.36
+1.1
x
+0.2
3.56
+0.8
5.13
-0.9
r
-
5.36
+1.1
7
8 13 48 NOWAK Nadia 2004-03-24 WLKS Wrocław (DS) x
-1.2
5.34
+0.4
5.34
-0.2
x
+1.2
x
-2.2
x
+0.6
5.34
+0.4
7
9 11 577 BAAS Marleen 2004-08-13 OŚ AZS Poznań (WP) 5.06
-2.2
5.11
-0.2
5.26
+0.7



5.26
+0.7
6
10 4 110 STASZCZUK Kinga 2003-02-05 KS Agros Zamość (LU) 5.00
-0.2
x
-0.6
5.26
+0.1



5.26
+0.1
5
11 12 225 SIEWIERSKA Pola 2004-12-08 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 4.72
-2.1
x
+0.8
5.24
+0.6



5.24
+0.6
4
12 7 487 GAWRYŚ Wiktoria 2003-04-19 MKS-MOSM Bytom (SL) 5.15
-1.5
5.15
-0.9
5.19
+1.1



5.19
+1.1
3
13 5 382 SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 KS Podlasie Białystok (PD) x
-0.6
5.10
-1.6
5.13
+1.1



5.13
+1.1
2
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 JĘDRASZAK Roksana 02 MKL Jarocin 6.02
2 HOROWSKA Nikola 01 WMLKS Nadodrze Powodowo 5.90
3 FIJAK Zuzanna 01 UKS Otrębusy 5.55
3 POLEROWICZ Ada 02 LKS Górnik Wałbrzych 5.53
3 BIELSKA Edyta 01 MLUKS Mokasyn Płoty 5.58
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 MATUSZEWICZ Anna 03 MKL Toruń 6.49
2 JĘDRASZAK Roksana 02 MKL Jarocin 6.23
3 KRAWCZYK Aleksandra 03 KS Warszawianka W-wa 6.10
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.047298 s. | Mem: 1.25 megabytes