PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-03 21:11:49
Ktj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m chód M  [s]
10:00  10000 m chód K  [s]
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
10:00  Wzwyż M  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. B]
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:15  Trójskok M  [Gr. A]
11:15  Trójskok M  [Gr. B]
11:20  200 m K  [el]
11:45  200 m M  [el]
12:00  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
13:00  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
13:30  Tyczka M  [Gr. A]
13:30  Tyczka M  [Gr. B]
14:10  Młot M (6)  [Gr. A]
15:00  Młot M (6)  [Gr. B]
15:30  400 m pł K  [F B]
15:35  Wzwyż K  [F]
15:40  400 m pł K  [F A]
15:55  400 m pł M  [F B]
16:05  400 m pł M  [F A]
16:11  Oszczep K (600)  [F]
16:40  800 m K  [F]
16:50  800 m M  [F]
17:05  400 m K  [F B]
17:15  400 m K  [F A]
17:30  Tyczka K  [F]
17:35  Oszczep M (800)  [F]
17:45  400 m M  [F B]
17:55  400 m M  [F A]
18:20  4x100 m K  [s]
18:35  4x100 m M  [s]
19:15  2000 m prz. K  [s]
19:20  Młot K (4)  [F]
19:40  2000 m prz. M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 4.71 MURTO Wilma FIN Zweibrucken (GER) 2016-01-31
RE (U20) 4.71i MURTO Wilma FIN Zweibrucken (GER) 2016-01-31
RP (U20) 4.31 WEJMAN Karolina KL Gdynia Bydgoszcz 2019-08-18
Min. ME U20 (U20) 4.10 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 4.20 Nairobi (KEN) 2021-08-17
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ

Data aktualizacji: 2021-07-03 21:11:49
Tyczka K - FINAŁ Planowany START: 2021-07-03 17:30 ZAKOŃCZENIE: 20:57:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 3.00 3.20 3.40 3.50 3.60 3.70 3.90 wynik inf punkty
1 3 518
CHAMOT Maja 03-10-16 MKS Ustroń (SL) - - - o xo o xxx 3.70 15
2 8 519
GÓRNY Kinga 02-04-26 MKS Ustroń (SL) - - - xxo xo xxx 3.60 12
3 6 453
IAKOVENKO Valentyna 03-01-11 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - - o xxo xxx 3.60 10
4 10 704
BRYKAŁA Dominika 02-03-31 UKS OSoT Szczecin (ZP) - o o o xxx 3.50 PB 9
5 5 225
PLAK Malwina 02-01-08 RKS Łódź (LD) - xo o xxo xxx 3.50 8
6 11 706
SZCZYGIEŁ Ada 03-10-13 UKS OSoT Szczecin (ZP) xo o xo xxo xxx 3.50 PB 8
7 12 182
BARTKOWIAK Agnieszka 02-09-20 ZLKL Zielona Góra (LB) o xo xxo xxo xxx 3.50 =PB 7
8 4 456
KOZŁOWSKA Natalia 02-03-14 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) o o xo xxx 3.40 =SB 7
9 1 76
KANIA Malwina 03-04-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) o o xxx 3.20 5
9 2 250
KAMIEŃ Monika 03-06-06 AZS-AWF Warszawa (MZ) o o xxx 3.20 SB 5
9 9 254
MC MAHON Oliwia 03-08-02 AZS-AWF Warszawa (MZ) o o xxx 3.20 5
12 7 705
BURLIKOWSKA Natalia 02-08-06 UKS OSoT Szczecin (ZP) xo xxx 3.00 3
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 ŁYKO Anna 01 MKS MOS Wrocław 4.10
2 KALITTA Victoria 01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 4.10
3 WEJMAN Karolina 01 KL Gdynia 3.90
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 WEJMAN Karolina 01 KL Gdynia 4.10
2 KALITTA Victoria 01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 3.90
3 ŁYKO Anna 01 MKS MOS Wrocław 3.80
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.2342789 s. | Mem: 1.25 megabytes