PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-04 16:53:12
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. B]
10:40  Kula K (4)  [Gr. A]
10:40  Tyczka K  [Gr. B]
10:40  Tyczka K  [Gr. A]
10:54  Oszczep K (600)  [Gr. B]
11:10  W dal M  [Gr. A]
11:10  W dal M  [Gr. B]
11:35  Kula K (4)  [Gr. B]
12:33  Młot K (4)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:10  Wzwyż K  [Gr. A]
13:10  Wzwyż K  [Gr. B]
13:15  400 m pł M  [el]
13:20  Młot K (4)  [Gr. B]
13:40  100 m M (PK)  [s]
14:15  Ceremonia otwarcia  [FINAŁ]
14:25  100 m K  [el]
14:40  Kula K (4)  [F]
14:51  Oszczep M (800)  [Gr. A]
14:53  400 m K  [el]
15:15  W dal K  [F]
15:17  400 m M  [el]
15:43  Oszczep M (800)  [Gr. B]
15:50  100 m K  [F B]
15:55  100 m K  [F A]
16:03  100 m M  [el]
16:32  800 m K  [el]
16:40  Kula M (6)  [FINAŁ]
16:55  800 m M  [el]
16:55  W dal M  [F]
17:20  100 m M  [F B]
17:25  100 m M  [F A]
17:35  3000 m K  [s]
17:55  3000 m M  [s]
msc klub suma
1 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 3 3
2 LUKS Orkan Września (WP) 2 1 3 6
3 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 2 1 1 4
4 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 2 1 3
4 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 2 1 3
6 MKS-MOSM Bytom (SL) 1 3 1 5
7 BKL Bełchatów (LD) 1 3 4
8 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 1 2 4 7
9 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 1 2 1 4
10 KS Agros Zamość (LU) 1 1 2 4
11 AZS-AWF Warszawa (MZ) 1 1 1 3
12 KKL Kielce (SK) 1 1 2
12 KS Podlasie Białystok (PD) 1 1 2
12 LKS Stal Mielec (PK) 1 1 2
12 MKS Ustroń (SL) 1 1 2
12 UKS Olimp Mazańcowice (SL) 1 1 2
12 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (PK) 1 1 2
18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 1 1 2
18 MKL Toruń (KP) 1 1 2
20 AZS-AWF Gorzów (LB) 1 1
20 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 1 1
20 KS AZS AWF Kraków (MA) 1 1
20 KS Orzeł Warszawa (MZ) 1 1
20 KS Prefbet-Sonarol (PD) 1 1
20 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 1 1
20 LUKS Start Nakło (KP) 1 1
20 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 1 1
20 MUKS Kadet Rawicz (WP) 1 1
20 OKS Skra Warszawa (MZ) 1 1
20 SKLA Sopot (PM) 1 1
20 UKS Czwórka Białystok (PD) 1 1
20 UKS bieganie.pl Stryszawa (MA) 1 1
20 ULKS Technik Trzcinica (PK) 1 1
20 WKS Wawel Kraków (MA) 1 1
35 MKL Jarocin (WP) 2 1 3
36 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 2 2
36 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 2 2
36 LKS Lubusz Słubice (LB) 2 2
39 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 1 1 2
39 MKS Osa Zgorzelec (DS) 1 1 2
39 RKS Łódź (LD) 1 1 2
42 AZS UMCS Lublin (LU) 1 1
42 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 1 1
42 KS Polonia Pasłęk (WN) 1 1
42 KS Wisła Puławy (LU) 1 1
42 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 1 1
42 MKS MOS Wrocław (DS) 1 1
42 MKS Truso Elbląg (WN) 1 1
49 KS Warszawianka W-wa (MZ) 2 2
49 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 2 2
49 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 2 2
49 UKS 12 Kalisz (WP) 2 2
53 AML Słupsk (PM) 1 1
53 AZS Łódź (LD) 1 1
53 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1 1
53 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 1 1
53 KSLZS Kruszwica (KP) 1 1
53 MKS Piast Głogów (DS) 1 1
53 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 1 1
53 RLTL Optima Radom (MZ) 1 1
53 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 1 1
53 UKS Olimp Kozienice (MZ) 1 1
53 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 1 1
53 UMLKS START Wieruszów (LD) 1 1
53 ZLKL Zielona Góra (LB) 1 1

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.0504801 s. | Mem: 768 kilobytes