73. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RACIBÓRZ, 3-5 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-03 20:40:03
M100j 4 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-07-03
DZIEŃ 2
2019-07-04
DZIEŃ 3
2019-07-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. B]
11:15  W dal M  [Gr. A]
11:15  W dal M  [Gr. B]
11:15  Kula M (6)  [Gr. A]
11:15  Kula M (6)  [Gr. B]
11:20  Wzwyż K  [Gr. A]
11:20  Wzwyż K  [Gr. B]
12:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:10  400 m pł M  [el]
13:35  400 m K (PK)  [s]
13:45  400 m M (PK)  [s]
14:10  100 m M (PK)  [s]
14:15  Młot K (4)  [Gr. A]
17:00  Ceremonia otwarcia 
17:15  W dal K  [F]
17:25  800 m K  [el]
17:35  Kula K (4) 
17:40  800 m M  [el]
18:05  100 m K  [el]
18:25  100 m M  [el]
18:45  W dal M  [F]
18:50  400 m K  [el]
19:10  400 m M  [el]
19:10  Kula M (6)  [F]
19:35  100 m K  [F B]
19:40  100 m K  [F A]
19:45  100 m M  [F B]
19:50  100 m M  [F A]
19:55  3000 m K  [s]
20:10  3000 m M  [s]
REKORDY
RP (U20) 10.35 § CHYŁA Łukasz SKLA Sopot Sopot 2000-08-23
RP (U20) 10.37 ZIMNIEWICZ Grzegorz ACHILLES Leszno Siedlce 2010-06-10
Min. ME U20 (U20) 10.65 Boras (SWE) 2019-07-18
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 12 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  Finał A  Finał B  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-03 20:11:17
100 m M - elim 4 Planowany START: 2019-07-03 18:25 WYSTARTOWANO: 18:56:54
+1.4 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 5 572
LEMPACH Jakub 01-08-21 LKS Maraton Turek (WP) 10.91 (901) 0.120 Q 5
2 7 162
WIELICZKO Sebastian 00-04-14 LKS Lubusz Słubice (LB) 11.24 0.129 17
3 8 222
GOŁĄB Jarosław 00-03-15 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 11.26 0.124 19
4 1 163
WYRWAS Krzysztof 01-08-17 LKS Lubusz Słubice (LB) 11.33 0.132 21
5 6 421
CZARNECKI Marcin 00-04-19 UKS Czwórka Białystok (PD) 11.37 0.163 22
6 4 221
GAWRON Patryk 01-03-04 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 11.38 0.146 23
7 2 19
MAKOWSKI Adam 00-12-13 MKS MOS Wrocław (DS) 11.79 0.186 26
3 256
TRZASKA Damian 00-02-03 MKS Bank BS Płońsk (MZ) DQ 0.092 162.7

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.07431697845459 s.