PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-04 14:02:25
M200j 3 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:45  Dysk K (1)  [F]
10:55  Wzwyż M  [F]
12:00  100 m pł K  [el]
12:05  Trójskok K  [F]
12:15  Dysk M (1.75)  [F]
12:25  200 m K  [F B]
12:30  200 m K  [F A]
12:35  200 m M  [F B]
12:40  200 m M  [F A]
13:10  100 m pł K  [F]
13:20  Tyczka M  [F]
13:25  110 m pł M (99.1)  [el]
13:50  Trójskok M  [F]
13:53  1500 m K  [s]
14:09  1500 m M  [s]
14:05  Młot M (6)  [F]
14:25  110 m pł M (99.1)  [F B]
14:35  110 m pł M (99.1)  [F A]
14:55  4x400 m K  [s]
15:15  4x400 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 19.93 BOLT Usain JAM Hamilton (BER) 2004-04-11
RŚ (U20) 19.88* KNIGHTON Erriyon USA Eugene (USA) 2021-06-26
RŚ (U20) 19.84* KNIGHTON Erriyon USA Eugene (USA) 2021-06-27
RE (U20) 20.04 GULIYEV Ramil AZE Belgrade (SRB) 2009-07-10
RP (U20) 20.54 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn Barcelona 2012-07-13
Min. ME U20 (U20) 21.35 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 21.20 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 12 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  Finał A  Finał B  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-04 12:50:58
200 m M - elim 3 Planowany START: 2021-07-03 11:45 WYSTARTOWANO: 11:59:42
+1.0 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 4 660
SOBÓL Damian 03-07-23 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 21.53 (524) 0.213 Q 3
2 6 284
FARAJ Wiktor 02-05-02 OKS Skra Warszawa (MZ) 21.87 0.117 q PB 7
3 8 378
REMBISZ Rafał 03-10-25 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 22.09 0.186 qB PB 10
4 5 670
TUREK Bartosz 02-05-22 UKS Atos Woźnice (WN) 22.60 0.191 SB 17
5 3 239
SZCZEPANIAK Jakub 03-01-29 UMLKS START Wieruszów (LD) 22.70 0.157 18
6 2 194
GRZEGORZEWSKI Szymon 02-02-26 LKS MOSiR Sieradz (LD) 22.98 0.204 21
7 426
DĄBROWSKI Paweł 03-07-13 KS Prefbet-Sonarol (PD) DNS
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 WDOWIK Oliwer 02 CWKS Resovia Rzeszów 21.59
2 ŻOK Łukasz 01 WMLKS Nadodrze Powodowo 21.73
3 SZACHNIEWICZ Szymon 01 MKS MOS Wrocław 21.82
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 WYKROTA Patryk 00 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 21.52
2 TRZASKA Damian 00 MKS Bank BS Płońsk 21.57
3 WRÓBEL Mateusz 00 TS Wieliczanka Wieliczka 21.66
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.2686701 s. | Mem: 1.25 megabytes