74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-12 16:16:03
K800j 3 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RŚ (U20) 1:54.01 JELIMO Pamela KEN Zurich 2008-08-29
RE (U20) 1:59.17 BRUHNS Birte GDR Berlin 1988-07-20
RP (U20) 2:00.17 RYBICKA Anna AZS Wrocław Zabrze 1981-08-08
Kwalifikacje: 3 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  FINAŁ  Ranking
800 m K - elim 3 Planowany START: :
tor nazwisko i imię data ur. kraj-klub PB SB inf
3 SOWA Oliwia 01-01-16 MLUKS Tarnów (MA) 2:08.52/19 2:12.10 Q
4 BRONOWSKA Zuzanna 01-06-20 Mazovia ProActiv Ciechanów (MZ) 2:06.85/19 2:08.51
6 PORĘBSKA Karolina 02-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 2:09.87/19 2:10.12 Q
3 SOWA Oliwia 01-01-16 MLUKS Tarnów (MA) 2:08.52/19 2:12.10 SB
6 BRONOWSKA Zuzanna 01-06-20 Mazovia ProActiv Ciechanów (MZ) 2:06.85/19 2:08.51 Q
7 KONDRACKA Gabriela 01-03-08 UKS Technik Augustów (PD) 2:11.52/20 2:11.52 Q
2 SERAFIN Katarzyna 02-09-09 Kraków Athletics Team (MA) 2:15.45/20 2:15.45 Q
5 PORĘBSKA Karolina 02-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 2:09.87/19 2:10.12
5 SARNECKA Oliwia 01-12-20 MKL Szczecin (ZP) 2:07.67/19 Q
3 CIOŁAK Magdalena 01-05-05 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 2:14.01/19 2:15.47
4 KOPEĆ Natalia 01-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 2:12.65/20 2:12.65 q
6 KONDRACKA Gabriela 01-03-08 UKS Technik Augustów (PD) 2:11.52/20 2:11.52
4 JASTRZĘBSKA Magdalena 01-07-13 WLKS Nowe Iganie (MZ) 2:14.91/20 2:14.91
6 PIECHOWICZ Katarzyna 02-10-21 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 2:15.13/20 2:15.13 q
7 KOPEĆ Natalia 01-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 2:12.65/20 2:12.65
6 SZYMAŃSKA Dominika 02-05-14 MKL Sparta Stalowa Wola (PK) 2:18.07/20 2:18.07
7 TYPER Michalina 01-08-06 MKS-MOSM Bytom (SL) 2:12.75/19 2:15.81
8 PIECHOWICZ Katarzyna 02-10-21 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 2:15.13/20 2:15.13 PB
2 SERAFIN Katarzyna 02-09-09 Kraków Athletics Team (MA) 2:15.45/20 2:15.45
2 LEŚNIK Zofia 01-06-22 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 2:18.51/20 2:18.51 PB
5 OSTROWSKA Dominika 01-03-08 UMKS Nadir Jędrzejów (SK) 2:14.72/20 2:14.72
1 SARNECKA Oliwia 01-12-20 MKL Szczecin (ZP) 2:07.67/19 2:15.67
1 MAŁEK Monika 01-01-13 KS AZS AWF Kraków (MA) 2:19.30/19 2:20.28 SB
8 SŁAWIŃSKA Paulina 02-12-21 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 2:15.81/20 2:15.81
1 DZIAŁOSZEWSKA Maja 01-09-05 ZLKL Zielona Góra (LB) 2:16.24/19 2:23.85 SB
8 HAZIK Karolina 02-02-23 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 2:16.59/19 2:17.04
4 MAZUR Anna 01-06-10 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 2:27.88/20 2:27.88
8 FRIESKE Anna 02-11-17 UKS Wiking Rychnowy (PM) 2:18.77/20 2:18.77
4 BĄK Zuzanna 02-02-08 OKS Start Otwock (MZ) 2:15.36/20 2:15.36
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 BRONOWSKA Zuzanna 01 Mazovia ProActiv Ciechanów 2:08.84
2 STÓJ Alicja 01 SKLA Sopot 2:09.25
3 SARNECKA Oliwia 01 MKL Szczecin 2:09.50
Mistrzostwa Polski U20 2018 (Włocławek)
1 KORBUT Milena 00 AZS-AWF Katowice 2:11.01
2 KACHANAVA Marharyta 99 KS AZS AWF Kraków 2:11.10
3 PŁOCIŃSKA Aleksandra 99 SRS Kondycja Piaseczno 2:13.20
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.035871028900146 s.