PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-20 12:45:36
Mwj 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U20) 2.37 TOPIĆ Dragutin YUG Plovdiv (BUL) 1990-08-12
RŚ (U20) 2.37 SMITH Steve GBR Seoul (KOR) 1992-09-20
RE (U20) 2.37 TOPIC Dragutin YUG Plovdiv (BUL) 1990-08-12
RE (U20) 2.37 SMITH Steve GBR Seoul (KOR) 1992-09-20
RP (U20) 2.30 BIENIEK Michał HERMES Gryfino Zamość 2003-06-29
Min. ME U20 (U20) 2.12 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
 
 FINAŁ
Wzwyż M - Gr. B Planowany START: :
lp nazwisko i imię data ur. klub-woj PB SB inf
4 WALECKI Jakub 2005-08-20 WLKS Nowe Iganie (MZ) 2.13/22 2.12 =SB
6 PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 2.03/23 2.03 PB
11 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk (PM) 2.14/22 2.00 SB
7 SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 2.12/23 2.12
9 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca (LD) 2.14/22 2.06
2 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 MKS Osa Zgorzelec (DS) 1.96/22 1.50 SB
1 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia (MA) 2.00/22 1.95
12 WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk (MZ) 2.01/23 2.01
5 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków (MA) 1.95/23 1.95
8 ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 MKS Szerszeń Bogatynia (DS) 1.93/23 1.93
10 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 2.11/22 1.86 SB
3 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin (LU) 1.80/23 1.80
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 KOŁODZIEJSKI Mateusz 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2.17
2 HOŁUB Jakub 02 AZS UMCS Lublin 2.15
3 NIELUB Jakub 03 AML Słupsk 2.09
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 MOSZCZYŃSKI Sebastian 03 KS Podlasie Białystok 2.11
2 SIDYA Cezar 04 GKS Olimpia Grudziądz 2.11
3 SZCZĘSNY Mikołaj 04 MKLA Łęczyca 2.09
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0119679 s. | Mem: 1.25 megabytes