74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-12 10:11:35
Mwdj 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RŚ (U20) 8.35 MORGUNOV Sergey RUS Cheboksary 2012-06-20
RE (U20) 8.35 MORGUNOV Sergey RUS Cheboksary 2012-06-20
RP (U20) 8.11 JASZCZUK Tomasz MKS Pogoń Siedlce Tallin 2011-07-22
Minimum do finału: 6.70 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-11 19:41:24
W dal M - Gr. B Planowany START: 2020-09-11 11:30 ZAKOŃCZENIE: 12:00:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 10 552 KARASIŃSKI Bartosz 01-07-22 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 6.55
-1.4
6.72
+1.1

6.72 Q 3
2 1 414 TOMCZYK Wojciech 02-11-23 KS Podlasie Białystok (PD) 6.36
+0.2
6.32
+0.4
6.59
+1.1
6.59 q 5
3 2 314 SUMIŃSKI Michał 01-03-12 RLTL ZTE Radom (MZ) x
+0.3
6.27
-0.7
6.53
+1.0
6.53 q 6
4 7 566 WŁODARCZAK Jacek 02-04-10 PLKS Gwda Piła (WP) 6.18
-0.6
6.24
+1.0
6.09
+0.4
6.24 q 11
5 5 356 WAJDZIK Kamil 02-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa (MA) 6.18
+0.1
5.51
+2.1
5.89
+0.4
6.18 q 12
6 3 348 GALIK Wojciech 02-04-10 MKS Rabka-Zdrój (MA) x
-0.5
6.03
-0.9
r
6.03 2 14
7 4 545 SURTEL Armand 02-09-17 LUKS Orkan Września (WP) x
-1.3
x
+2.1
5.94
+0.4
5.94 2 15
8 6 142 BEZMEN Mykola 02-12-19 AZS UMCS Lublin (LU) 5.70
-0.5
x
+0.6
r
5.70 17
9 9 501 LASKOWSKI Mikołaj 02-09-21 RMKS Rybnik (SL) x
+0.4
x
+0.3
5.59
-0.8
5.59 18
8 198 WYRWAS Krzysztof 01-08-17 LKS Lubusz Słubice (LB)


DNS
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 KRZEMIŃSKI Dawid 00 RLTL ZTE Radom 7.19
2 KANTOR Amadeusz 00 KS AZS AWF Kraków 7.12
3 OLSZÓWKA Mateusz 01 KU AZS PWSZ w Tarnowie 7.05
Mistrzostwa Polski U20 2018 (Włocławek)
1 TARKOWSKI Piotr 99 KS AZS-AWF Biała Podlaska 7.81
2 GĄBKA Bartosz 99 MKS Aleksandrów Łódzki 7.21
3 MIECZKOWSKI Dominik 00 LKS Narew Kurpiewski Łomża 7.06
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.038088798522949 s.