74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-12 18:35:16
Moj 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  Kula K (4)  [Gr. A]
10:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
11:30  Oszczep K (600)  [Gr. B]
11:30  W dal M  [Gr. A]
12:15  Kula M (6)  [Gr. A]
12:20  400 m pł K  [el]
12:50  400 m pł M  [el]
13:00  Wzwyż K  [Gr. A]
14:40  Młot K (4)  [Gr. A]
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:19  100 m K  [el]
15:27  W dal K  [F]
15:45  Młot K (4)  [Gr. B]
15:47  100 m M  [el]
15:47  100 m M (PK)  [s]
16:21  400 m K  [el]
16:40  400 m M  [el]
17:04  100 m K  [F B]
17:10  Oszczep M (800)  [Gr. A]
17:15  Kula K (4)  [F]
17:20  100 m M  [F B]
17:33  W dal M  [F]
17:45  800 m K  [el]
18:00  800 m M  [el]
18:10  Oszczep M (800)  [Gr. B]
18:22  3000 m K  [s]
18:30  Kula M (6)  [F]
18:35  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 86.48 CHOPRA Neeraj IND Bydgoszcz (POL) 2016-07-23
RE (U20) 84.69 SIRMAIS Zigismunds LAT Bauska 2011-06-20
RP (U20) 80.52 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWFiS Gdańsk Grosseto (ITA) 2017-07-22
Minimum do finału: 55.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-12 18:35:15
Oszczep M (800) - Gr. B Planowany START: 2020-09-11 18:10 ZAKOŃCZENIE: 18:35:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 8 361 MUCHA Marek 01-02-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 67.99 67.99 Q SB 1
2 2 140 STĘPIEŃ Dominik 02-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) x 52.65 60.01 60.01 Q 2
3 6 91 LATOCHA Krzysztof 02-08-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 55.67 55.67 Q 7
4 3 387 MIERZWA Michał 02-02-03 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 55.25 55.25 Q PB 8
5 4 413 PIELOCH Dawid 02-04-14 KS Podlasie Białystok (PD) 50.33 53.53 54.17 54.17 q 9
6 5 209 WISEŁKA Łukasz 01-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 53.46 52.93 53.98 53.98 q 10
7 7 172 BUKOWSKI Przemysław 02-08-21 TS Start Lublin (LU) 51.90 x 48.20 51.90 q PB 12
8 1 38 JĘDRZEJCZYK Tomasz 02-07-03 MKS Osa Zgorzelec (DS) 50.63 50.46 x 50.63 2 13
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 WEGNER Dawid 00 LUKS Start Nakło 71.80
2 MUCHA Marek 01 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 71.57
3 TREJGO Oskar 00 KS Podlasie Białystok 67.77
Mistrzostwa Polski U20 2018 (Włocławek)
1 SADOWSKI Szymon 99 LKS Fenix Słupsk 67.69
2 TREJGO Oskar 00 KS Podlasie Białystok 63.87
3 SZTYLKA Karol 99 AML Słupsk 63.19
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.06812596321106 s.