73. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RACIBÓRZ, 3-5 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-05 13:55:59
Mdyskj 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-07-03
DZIEŃ 2
2019-07-04
DZIEŃ 3
2019-07-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


08:00  10000 m chód M  [s]
08:50  10000 m chód K  [s]
09:50  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. B]
10:30  200 m K  [el]
10:55  200 m M  [el]
10:55  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
12:15  Trójskok K  [Gr. A]
12:15  Trójskok K  [Gr. B]
12:35  Tyczka M  [Gr. A]
12:35  Tyczka M  [Gr. B]
13:35  Trójskok M  [Gr. A]
13:35  Trójskok M  [Gr. B]
15:30  Tyczka K 
15:30  Oszczep K (600)  [F]
17:20  Młot K (4)  [F]
18:05  400 m pł K  [F B]
18:10  400 m pł K  [F A]
18:10  Wzwyż K  [F]
18:25  400 m pł M  [F B]
18:30  400 m pł M  [F A]
18:40  800 m K  [F]
18:50  800 m M  [F]
18:50  Oszczep M (800) 
19:00  400 m K  [F B]
19:05  400 m K  [F A]
19:10  400 m M  [F B]
19:15  400 m M  [F A]
19:25  2000 m prz. K  [s]
19:40  2000 m prz. M  [s]
20:00  4x100 m K  [s]
20:15  4x100 m M  [s]
REKORDY
RP (U20) 68.02 STÓJ Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola Eskilstuna (SWE) 2015-07-19
Min. ME U20 (U20) 56.50 Boras (SWE) 2019-07-18
Minimum do finału: 49.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-05 13:55:59
Dysk M (1.75) - Gr. B Planowany START: 2019-07-04 10:55 ZAKOŃCZENIE: 11:01:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 4 122
LEWOSZEWSKI Jakub 00-02-07 KS Agros Zamość (LU) 53.73 - - 53.73 Q 1
2 12 531
WĘGRZYK Michał 01-01-22 RMKS Rybnik (SL) x 51.19 - 51.19 Q 4
3 11 270
NIEDŹWIECKI Damian 00-09-09 OKLA Ostrołęka (MZ) 50.46 - - 50.46 Q 5
4 3 126
WARSZAWSKI Kornel 00-01-11 KS Agros Zamość (LU) x 44.61 49.42 49.42 Q SB 6
5 6 351
NOGA Konrad 00-11-11 LUKS Namysłów (OP) 48.37 49.11 - 49.41 Q 7
6 9 201
GOŹDZIK Bartłomiej 00-05-20 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 45.33 46.34 x 46.34 q 11
7 10 623
WLAZŁY Jakub 00-06-17 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 42.73 x x 42.73 2 15
8 7 610
GOŹDZIEWICZ Piotr 01-03-23 UKS 12 Kalisz (WP) 37.96 41.69 x 41.69 17
9 5 433
GÓRSKI Rafał 00-02-26 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 40.37 39.10 x 40.37 19
10 2 190
WAWRZYNIAK Maciej 00-01-28 MKLA Łęczyca (LD) 37.16 x 38.95 38.95 20
1 457
GIEDREWICZ Jakub 01-01-02 LKS Fenix Słupsk (PM) x x x NM
8 299
BOROŃ Aleksy 00-06-01 UKS LA Basket Warszawa (MZ) x x x NM

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.12652587890625 s.