PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-19 18:47:52
Kwj 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U20) 2.04 MAHUCHIKH Yaroslava UKR Doha (QAT) 2019-09-30
RE (U20) 2.04 MAHUCHIKH Yaroslava UKR Doha (QAT) 2019-09-30
RP (U20) 1.94(i) KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Wien (AUT) 2002-03-01
RP (U20) 1.94 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Elberstadt (GER) 2002-08-17
Min. ME U20 (U20) 1.80 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
 
 FINAŁ
Wzwyż K - Gr. B Planowany START: :
lp nazwisko i imię data ur. klub-woj PB SB inf
1 KOKOT Katarzyna 2004-01-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 1.80/21 1.78
6 GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 AML Słupsk (PM) 1.80/21 1.65 SB
7 TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 AML Słupsk (PM) 1.80/23 1.80
2 PIĘDZIAK Julia 2004-02-11 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński (WN) 1.74/21 1.60 SB
9 KONIECZKO Martyna 2005-02-07 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 1.68/23 1.68
5 KWAŚNY Aleksandra 2004-11-04 WKS Wawel Kraków (MA) 1.70/21
8 RACZKOWSKA Natalia 2005-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 1.65/23 1.65
12 ZDZIĘBORSKA Paulina 2004-02-09 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 1.67/23 1.67
4 CZAJA Olga 2004-06-08 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 1.60/21 1.57 =SB
13 BINIAKIEWICZ Hanna 2005-08-18 MKS Baszta Szamotuły (WP) 1.56/21 1.54 PB
14 KROK Agnieszka 2004-08-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 1.62/23 1.62
10 PONIEWIERKA Wiktoria 2004-04-29 MLKS Agros Żary (LB) 1.57/21 1.56
11 RYBAK Daria 2005-11-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 1.60/23 1.60
15 LEWANDOWSKA Martyna 2004-07-06 STS Pomerania Szczecin (ZP) 1.59/22 1.56
3 KALEMBA Kinga 2004-03-02 GKS Start Długołęka (DS) 1.70/21 1.60
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 WYSOCKA Alicja 03 KS Orzeł Warszawa 1.72
2 BURLEWICZ Barbara 03 AZS-AWF Warszawa 1.72
3 BUCZEK Kinga 03 UKS LA Basket Warszawa 1.70
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 KOKOT Katarzyna 04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1.74
2 WYSOCKA Alicja 03 CWKS Resovia Rzeszów 1.72
3 BURLEWICZ Barbara 03 KS AZS AWF Warszawa 1.69
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0117929 s. | Mem: 1.25 megabytes