PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-20 15:59:55
M1500j 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U20) 3:28.81 KWEMOI Ronald KEN Monaco (MON) 2014-07-18
RE (U20) 3:30.16 INGEBRIGTSEN Jakob NOR Lausanne (SUI) 2019-07-05
RP (U20) 3:40.93 WITT Robert ZRYW Toruń Wrocław 1998-08-08
Min. ME U20 (U20) 3:46.70 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-20 15:59:55
1500 m M - Bieg 2 Planowany START: 2023-07-20 14:55 WYSTARTOWANO: 15:06:51 DEKORACJA 16:00
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 11 538 NAPIERAŁA Jakub 2004-02-11 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 3:57.27 PB 9 4
2 7 586 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg (WN) 3:59.17 PB 7 8
3 5 393 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 4:02.25 2 15
4 4 29 MIREK Michał 2005-12-04 MKS Osa Zgorzelec (DS) 4:03.70 PB 17
5 9 604 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino (ZP) 4:05.56 18
6 2 331 PAJA Szymon 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 4:06.86 19
7 1 333 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 4:07.53 21
8 3 426 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo (PM) 4:09.16 22
9 8 617 TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 4:12.38 24
10 13 223 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów (MZ) 4:12.90 25
11 10 4 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 niestowarzyszony (...) 4:17.00 26
12 14 27 JAGUCAK Mikołaj 2004-09-11 MKS Osa Zgorzelec (DS) 4:19.99 SB 27
13 12 555 WOJTCZAK Mikołaj 2005-11-11 UKS 12 Kalisz (WP) 4:21.79 28
6 129 SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 AZS-AWF Gorzów (LB) DNF
15 465 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy (SL) DNS
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 RAK Filip 03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 3:49.19
2 WYDERKA Maciej 02 MKS-MOSM Bytom 3:50.68
3 POCZWARDOWSKI Jędrzej 02 MKL Toruń 3:52.09
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 RAK Filip 03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 3:52.86
2 HERZYK Kamil 04 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 3:54.59
3 TWARDOŃ Szymon 04 KS Energetyk Poznań 3:55.36
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0216911 s. | Mem: 1.25 megabytes