PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-18 20:43:12
Mwdj 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U20) 8.35 MORGUNOV Sergey RUS Cheboksary (RUS) 2012-06-20
RE (U20) 8.35 MORGUNOV Sergey RUS Cheboksary (RUS) 2012-06-20
RP (U20) 8.11 JASZCZUK Tomasz MKS Pogoń Siedlce Tallin 2011-07-22
Min. ME U20 (U20) 7.45 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
Minimum do finału: 6.85 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-18 20:43:08
W dal M - Gr. B Planowany START: 2023-07-18 11:05 ZAKOŃCZENIE: 11:44:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 12 277 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 7.19
+3.1


7.19
Q SB 1
2 11 340 RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec (PK) 6.40
+2.9
7.02
+4.8

7.02
Q 2
3 6 78 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń (KP) 6.82
+1.4
6.70
+4.8
6.78
+3.0
6.82
q 5
4 8 207 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 6.44
+5.7
6.61
+2.7
6.82
+5.1
6.82
q SB 6
5 5 25 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 MKS Osa Zgorzelec (DS) 6.23
+3.3
6.72
+2.3
x
+2.7
6.72
q 9
6 10 392 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x
+1.6
x
+1.2
6.70
+2.5
6.70
q SB 10
7 4 275 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock (MZ) 6.21
+1.2
6.40
+1.4
5.98
+1.3
6.40
PB 2 14
8 2 206 BYCUL Jakub 2004-05-02 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 6.18
+0.9
6.23
+2.0
6.32
+2.2
6.32
2 16
9 7 131 BĘBEN Oskar 2005-07-05 KL Lumel Zielona Góra (LB) 6.11
+2.8
6.17
+1.9
6.29
+3.3
6.29
17
10 9 104 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin (LU) x
+3.1
5.92
-0.7
5.87
+2.6
5.92
20
11 1 74 DANKOWSKI Błażej 2005-01-08 LUKS Start Nakło (KP) 5.90
+2.0
5.48
+3.2
5.78
+3.3
5.90
21
3 335 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola (PK) x
+2.0
x
+2.8
x
+2.0
NM
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 TOMCZYK Wojciech 02 KS Podlasie Białystok 7.11
2 ZAZULA Michał 03 MKS Bolesłavia Bolesławiec 7.05
3 MURIAS Mateusz 02 KS Warszawianka W-wa 6.82
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 04 LLKS Osowa Sień 7.46
2 KAMIONEK Patryk 04 UKS LA Basket Warszawa 7.20
3 WOLIŃSKI Stanisław 04 MKS MOS Wrocław 7.07
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0283251 s. | Mem: 1.25 megabytes