PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-04 13:06:30
Mwj 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:45  Dysk K (1)  [F]
10:55  Wzwyż M  [F]
12:00  100 m pł K  [el]
12:05  Trójskok K  [F]
12:15  Dysk M (1.75)  [F]
12:25  200 m K  [F B]
12:30  200 m K  [F A]
12:35  200 m M  [F B]
12:40  200 m M  [F A]
13:10  100 m pł K  [F]
13:20  Tyczka M  [F]
13:25  110 m pł M (99.1)  [el]
13:50  Trójskok M  [F]
13:53  1500 m K  [s]
14:09  1500 m M  [s]
14:05  Młot M (6)  [F]
14:25  110 m pł M (99.1)  [F B]
14:35  110 m pł M (99.1)  [F A]
14:55  4x400 m K  [s]
15:15  4x400 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 2.37 TOPIC Dragutin YUG Plovdiv (BUL) 1990-08-12
RŚ (U20) 2.37 SMITH Steve GBR Seoul (KOR) 1992-09-20
RE (U20) 2.37 TOPIC Dragutin YUG Plovdiv (BUL) 1990-08-12
RE (U20) 2.37 SMITH Steve GBR Seoul (KOR) 1992-09-20
RP (U20) 2.30 BIENIEK Michał HERMES Gryfino Zamość 2003-06-29
Min. ME U20 (U20) 2.13 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 2.17 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Minimum do finału: 1.98 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-04 12:55:21
Wzwyż M - Gr. B Planowany START: 2021-07-03 10:00 ZAKOŃCZENIE: 10:20:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.75 1.80 1.84 1.88 1.92 1.95 1.98 wynik inf punkty rank
1 3 448
NIELUB Jakub 03-09-09 AML Słupsk (PM) - - - o 1.88 q 1
1 8 91
DONAKOWSKI Damian 03-03-23 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - - - o 1.88 q 1
1 9 80
KOŁODZIEJSKI Mateusz 02-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - o 1.88 q 1
4 4 65
KUCHCZYŃSKI Jakub 02-09-05 BKS Bydgoszcz (KP) - - o 1.84 q 6
4 6 92
KALAMARSKI Mateusz 02-06-16 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - - o 1.84 q 6
6 7 687
BAŃKOWSKI Kacper 02-04-15 MKL Szczecin (ZP) o xo o 1.84 q 11
7 1 516
MOROŃ Michał 02-05-30 MKS Iskra Pszczyna (SL) - o xxx 1.80 2 13
8 2 175
PIASECKI Adrian 03-07-04 LLKS Osowa Sień (LB) xxo o xxx 1.80 2 14
9 5 425
ZALEWSKI Hubert 03-04-16 KS Podlasie Białystok (PD) o xo xxx 1.80 2 15
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 KOŁODZIEJSKI Mateusz 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2.11
2 JACHYM Marcin 01 CWKS Resovia Rzeszów 2.11
3 HOŁUB Jakub 02 AZS UMCS Lublin 2.05
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 SZALEK Sean 00 SKLA Sopot 2.11
2 BUJAK Jakub 00 MMKS Kędzierzyn Koźle 2.08
3 RUTOWICZ Przemysław 00 UMLKS Pegaz Opoczno 2.05
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.4144802 s. | Mem: 1.25 megabytes