74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-11 19:32:17
Mkulaj 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  Kula K (4)  [Gr. A]
10:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
11:30  Oszczep K (600)  [Gr. B]
11:30  W dal M  [Gr. A]
12:15  Kula M (6)  [Gr. A]
12:20  400 m pł K  [el]
12:50  400 m pł M  [el]
13:00  Wzwyż K  [Gr. A]
14:40  Młot K (4)  [Gr. A]
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:19  100 m K  [el]
15:27  W dal K  [F]
15:45  Młot K (4)  [Gr. B]
15:47  100 m M  [el]
15:47  100 m M (PK)  [s]
16:21  400 m K  [el]
16:40  400 m M  [el]
17:04  100 m K  [F B]
17:10  Oszczep M (800)  [Gr. A]
17:15  Kula K (4)  [F]
17:20  100 m M  [F B]
17:33  W dal M  [F]
17:45  800 m K  [el]
18:00  800 m M  [el]
18:10  Oszczep M (800)  [Gr. B]
18:22  3000 m K  [s]
18:30  Kula M (6)  [F]
18:35  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 23.00 Gill Jacko NZL Auckland (North Shore) 2013-08-18
RE (U20) 22.73 STORL David GER Osterode 2009-07-14
RP (U20) 22.96 BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno Spa?a 2016-12-29
Minimum do finału: 15.80 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-11 19:32:16
Kula M (6) - Gr. B Planowany START: 2020-09-11 13:30 ZAKOŃCZENIE: 13:50:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 8 568 GOŹDZIEWICZ Piotr 01-03-23 UKS 12 Kalisz (WP) 18.17 18.17 Q 1
2 6 604 BORKOWSKI Jakub 01-06-26 PKS Gwardia Szczytno (WN) 16.33 16.33 Q 3
3 7 13 KUCZAJ Kamil 02-10-07 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 15.79 x 15.56 15.79 q 4
4 2 605 RUCIŃSKI Kacper 02-10-23 PKS Gwardia Szczytno (WN) 14.69 x 15.08 15.08 q 6
5 1 45 ZAWROTNIAK Marcin 02-07-28 MKS Osa Zgorzelec (DS) 14.04 14.83 x 14.83 q 9
6 3 213 KLEINERT Jakub 02-08-13 ZLKL Zielona Góra (LB) 14.81 14.44 14.29 14.81 q 10
7 4 240 KRZYSTANEK Mateusz 02-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 13.39 13.92 14.24 14.24 2 13
8 5 449 GIEDREWICZ Jakub 01-01-02 LKS Fenix Słupsk (PM) 13.67 x 14.04 14.04 2 14
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 GOŹDZIEWICZ Piotr 01 UKS 12 Kalisz 19.31
2 MAROK Wojciech 01 UKS Orkan Środa Wlkp. 19.27
3 NIEDŹWIECKI Damian 00 OKLA Ostrołęka 18.47
Mistrzostwa Polski U20 2018 (Włocławek)
1 WARSZAWSKI Kornel 00 LKS Orkan Ostrzeszów 17.73
2 NIEDŹWIECKI Damian 00 OKLA Ostrołęka 16.98
3 MIKULSKI Krystian 00 WLKS Nowe Iganie 16.73
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.05964994430542 s.