74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-12 12:05:06
Kwdj 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  Kula K (4)  [Gr. A]
10:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
11:30  Oszczep K (600)  [Gr. B]
11:30  W dal M  [Gr. A]
12:15  Kula M (6)  [Gr. A]
12:20  400 m pł K  [el]
12:50  400 m pł M  [el]
13:00  Wzwyż K  [Gr. A]
14:40  Młot K (4)  [Gr. A]
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:19  100 m K  [el]
15:27  W dal K  [F]
15:45  Młot K (4)  [Gr. B]
15:47  100 m M  [el]
15:47  100 m M (PK)  [s]
16:21  400 m K  [el]
16:40  400 m M  [el]
17:04  100 m K  [F B]
17:10  Oszczep M (800)  [Gr. A]
17:15  Kula K (4)  [F]
17:20  100 m M  [F B]
17:33  W dal M  [F]
17:45  800 m K  [el]
18:00  800 m M  [el]
18:10  Oszczep M (800)  [Gr. B]
18:22  3000 m K  [s]
18:30  Kula M (6)  [F]
18:35  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 7.14 DRECHSLER Heike GER Bratislava 1983-06-04
RE (U20) 7.14 DRESCHLER Heike GDR Bratislava 1983-06-04
RP (U20) 6.60 KIRSZENSTEIN Irena Polonia Warszawa Tokyo 1964-10-14
Minimum do finału: 5.55 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-11 19:18:42
W dal K - Gr. B Planowany START: 2020-09-11 10:00 ZAKOŃCZENIE: 10:39:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 5 547 JĘDRASZAK Roksana 02-05-28 MKL Jarocin (WP) 6.01
+0.6


6.01 Q 1
2 3 14 POLEROWICZ Ada 02-08-30 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 5.46
+1.3
5.50
+0.8
5.59
+1.4
5.59 Q 3
3 10 538 TRZECIAK Kinga 01-06-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) x
+0.7
4.97
+1.8
5.51
+1.6
5.51 q PB 5
4 6 486 KORDEK Sara 01-02-01 MKS-MOS Katowice (SL) 5.11
+0.9
x
+0.1
5.41
+1.8
5.41 q 8
5 1 330 FIJAK Zuzanna 01-01-19 UKS Otrębusy (MZ) 5.33
0.0
5.40
+1.4
5.38
+1.7
5.40 q 10
6 7 286 JÓŹWICKA Małgorzata 02-06-03 AZS-AWF Warszawa (MZ) 5.08
+0.9
5.27
+0.2
4.98
+1.4
5.27 q 12
7 2 150 SAJNA Kinga 02-05-20 AZS UMCS Lublin (LU) 4.95
+0.6
5.08
+1.1
5.27
+0.9
5.27 2 13
8 4 52 DZIEMIDOWICZ Ewa 02-09-04 SL GKS Olsza Olszyna (DS) x
+0.9
4.89
+0.8
5.02
+1.4
5.02 2 16
9 9 423 KAROLCZUK Paulina 01-08-01 UKS Czwórka Białystok (PD) 4.63
-0.2
4.84
+1.0
4.62
+0.9
4.84 20
8 476 GAJ Joanna 01-05-20 AZS-AWF Katowice (SL) x
+0.3
x
+1.6
x
+0.8
NM
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 BENEDYKCIŃSKA Natalia 00 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 6.04
2 NAZAROWICZ Klaudia 00 UKS Sokół Węgorzewo 6.01
3 FIJAK Zuzanna 01 UKS Otrębusy 5.73
Mistrzostwa Polski U20 2018 (Włocławek)
1 SUŁEK Adrianna 99 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 6.00
2 ŁYKOWSKA Dominika 00 MKL Szczecin 5.99
3 NAZAROWICZ Klaudia 00 UKS Sokół Węgorzewo 5.89
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.061572790145874 s.