74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-12 16:16:03
K800j 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RŚ (U20) 1:54.01 JELIMO Pamela KEN Zurich 2008-08-29
RE (U20) 1:59.17 BRUHNS Birte GDR Berlin 1988-07-20
RP (U20) 2:00.17 RYBICKA Anna AZS Wrocław Zabrze 1981-08-08
Kwalifikacje: 3 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-12 16:15:17
800 m K - elim 2 Planowany START: 2020-09-11 17:45 WYSTARTOWANO: 17:58:14
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 6 490 PORĘBSKA Karolina 02-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 2:16.51 Q 5
2 7 427 KONDRACKA Gabriela 01-03-08 UKS Technik Augustów (PD) 2:16.66 Q 7
3 2 334 SERAFIN Katarzyna 02-09-09 Kraków Athletics Team (MA) 2:16.87 Q 8
4 3 245 CIOŁAK Magdalena 01-05-05 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 2:17.34 6 9
5 4 331 JASTRZĘBSKA Magdalena 01-07-13 WLKS Nowe Iganie (MZ) 2:17.78 5 10
6 6 396 SZYMAŃSKA Dominika 02-05-14 MKL Sparta Stalowa Wola (PK) 2:18.90 2 13
7 5 524 OSTROWSKA Dominika 01-03-08 UMKS Nadir Jędrzejów (SK) 2:19.03 2 14
8 1 339 MAŁEK Monika 01-01-13 KS AZS AWF Kraków (MA) 2:20.09 SB 2 16
9 8 377 HAZIK Karolina 02-02-23 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 2:20.10 17
10 4 276 MAZUR Anna 01-06-10 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 2:29.35 20
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 BRONOWSKA Zuzanna 01 Mazovia ProActiv Ciechanów 2:08.84
2 STÓJ Alicja 01 SKLA Sopot 2:09.25
3 SARNECKA Oliwia 01 MKL Szczecin 2:09.50
Mistrzostwa Polski U20 2018 (Włocławek)
1 KORBUT Milena 00 AZS-AWF Katowice 2:11.01
2 KACHANAVA Marharyta 99 KS AZS AWF Kraków 2:11.10
3 PŁOCIŃSKA Aleksandra 99 SRS Kondycja Piaseczno 2:13.20
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.060349941253662 s.