74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-11 17:24:16
K100j 1 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  Kula K (4)  [Gr. A]
10:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
11:30  Oszczep K (600)  [Gr. B]
11:30  W dal M  [Gr. A]
12:15  Kula M (6)  [Gr. A]
12:20  400 m pł K  [el]
12:50  400 m pł M  [el]
13:00  Wzwyż K  [Gr. A]
14:40  Młot K (4)  [Gr. A]
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:19  100 m K  [el]
15:27  W dal K  [F]
15:45  Młot K (4)  [Gr. B]
15:47  100 m M  [el]
15:47  100 m M (PK)  [s]
16:21  400 m K  [el]
16:40  400 m M  [el]
17:04  100 m K  [F B]
17:10  Oszczep M (800)  [Gr. A]
17:15  Kula K (4)  [F]
17:20  100 m M  [F B]
17:33  W dal M  [F]
17:45  800 m K  [el]
18:00  800 m M  [el]
18:10  Oszczep M (800)  [Gr. B]
18:22  3000 m K  [s]
18:30  Kula M (6)  [F]
18:35  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 10.88 GOHR Marlies GDR Dresden 1977-07-01
RE (U20) 10.88 OELSNER Marlies GDR Dresden 1977-07-01
RP (U20) 11.12 SWOBODA Ewa UKS Czwórka Żory Bydgoszcz 2016-07-21
 
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  Finał A  Finał B

Data aktualizacji: 2020-09-11 17:24:16
100 m K - Finał A Planowany START: 2020-09-11 17:12 WYSTARTOWANO: 17:19:35 DEKORACJA 17:58
+0.1 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty
1 6 290 SKRZYSZOWSKA Pia 01-04-20 AZS-AWF Warszawa (MZ) 11.58 0.175 15
2 3 392 STRUZIK Alicja 01-06-09 LKS Stal Mielec (PK) 11.94 0.214 12
3 5 48 GĄSIOR Adriana 01-10-20 MLKS Echo Twardogóra (DS) 11.94 0.171 10
4 8 389 ZWOLIŃSKA Judyta 02-08-30 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 12.02 0.157 9
5 4 601 RUTKOWSKA Wiktoria 01-01-23 LUKS Orneta (WN) 12.06 0.207 8
6 7 181 RZESZEWSKA Olga 02-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 12.06 0.123 8
7 1 429 FARASIEWICZ Monika 02-01-20 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 12.10 0.178 7
8 2 308 SOBCZYK Kamila 02-04-27 OKS Skra Warszawa (MZ) 12.19 0.138 7
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 STEFANOWICZ Magdalena 00 AZS-AWF Katowice 11.68
2 POTASZNIK Alicja 00 KS AZS UWM Olsztyn 11.83
3 POLAK Julia 01 TL ROW Rybnik 11.88
Mistrzostwa Polski U20 2018 (Włocławek)
1 STEFANOWICZ Magdalena 00 MKS-MOSM Bytom 11.33
2 KOTWIŁA Martyna 99 RLTL ZTE Radom 11.34
3 ADAMEK Klaudia 99 KS Gwardia Piła 11.55
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.06983494758606 s.