73. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RACIBÓRZ, 3-5 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-03 20:33:15
K100j 1 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-07-03
DZIEŃ 2
2019-07-04
DZIEŃ 3
2019-07-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. B]
11:15  W dal M  [Gr. A]
11:15  W dal M  [Gr. B]
11:15  Kula M (6)  [Gr. A]
11:15  Kula M (6)  [Gr. B]
11:20  Wzwyż K  [Gr. A]
11:20  Wzwyż K  [Gr. B]
12:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:10  400 m pł M  [el]
13:35  400 m K (PK)  [s]
13:45  400 m M (PK)  [s]
14:10  100 m M (PK)  [s]
14:15  Młot K (4)  [Gr. A]
17:00  Ceremonia otwarcia 
17:15  W dal K  [F]
17:25  800 m K  [el]
17:35  Kula K (4) 
17:40  800 m M  [el]
18:05  100 m K  [el]
18:25  100 m M  [el]
18:45  W dal M  [F]
18:50  400 m K  [el]
19:10  400 m M  [el]
19:10  Kula M (6)  [F]
19:35  100 m K  [F B]
19:40  100 m K  [F A]
19:45  100 m M  [F B]
19:50  100 m M  [F A]
19:55  3000 m K  [s]
20:10  3000 m M  [s]
REKORDY
RP (U20) 11.12 SWOBODA Ewa UKS Czwórka Żory Bydgoszcz 2016-07-21
Min. ME U20 (U20) 11.85 Boras (SWE) 2019-07-18
 
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  Finał A  Finał B

Data aktualizacji: 2019-07-03 20:33:15
100 m K - Finał A Planowany START: 2019-07-03 19:40 WYSTARTOWANO: 19:54:49
+1.2 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty
1 6 490
STEFANOWICZ Magdalena 00-09-21 AZS-AWF Katowice (SL) 11.68 0.196 15
2 3 635
POTASZNIK Alicja 00-04-24 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 11.83 0.214 PB 12
3 5 538
POLAK Julia 01-05-09 TL ROW Rybnik (SL) 11.88 0.181 10
4 8 382
STRUZIK Alicja 01-06-09 LKS Stal Mielec (PK) 11.91 0.427 PB 9
5 4 581
GUZOWSKA Paulina 00-06-17 LUKS Orkan Września (WP) 11.91 0.138 PB 8
6 7 28
GĄSIOR Adriana 01-10-20 MLKS Echo Twardogóra (DS) 12.07 0.130 PB 8
7 2 399
MIKIEWICZ Dominika 01-06-19 KS Podlasie Białystok (PD) 12.10 0.165 7
8 1 504
KIEŁKOWSKA Emilia 01-05-04 MKS Iskra Pszczyna (SL) 12.25 0.147 SB 7

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.065577030181885 s.