74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-13 16:16:06
Mwj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m chód M  [s]
09:45  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:10  10000 m chód K  [s]
10:55  Dysk K (1)  [Gr. B]
10:55  Trójskok M  [Gr. A]
11:22  200 m K  [el]
11:47  200 m M  [el]
12:00  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
13:00  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
13:10  Wzwyż M  [Gr. A]
14:30  Młot M (6)  [Gr. A]
15:00  400 m pł K  [F B]
15:05  Oszczep K (600)  [F]
15:15  Tyczka K  [FINAŁ]
15:30  400 m pł M  [F B]
15:35  Młot M (6)  [Gr. B]
16:00  Wzwyż K  [F]
16:10  800 m K  [F]
16:20  800 m M  [F]
17:00  400 m K  [F B]
17:05  Oszczep M (800)  [F]
17:15  Młot K (4)  [F]
17:20  400 m M  [F B]
17:42  2000 m prz. K  [s]
17:55  2000 m prz. M  [s]
18:10  4x100 m K  [s]
18:25  4x100 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 2.37 TOPIC Dragutin SRB Plovdiv 1990-08-12
RŚ (U20) 2.37 SMITH Steve GBR Seoul 1992-09-20
RE (U20) 2.37 TOPIC Dragutin YUG Plovdiv 1990-08-12
RE (U20) 2.37 SMITH Steve GBR Seoul 1992-09-20
RP (U20) 2.30 BIENIEK Michał HERMES Gryfino Zamość 2003-06-29
Minimum do finału: 1.98 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-13 16:15:07
Wzwyż M - Gr. A Planowany START: 2020-09-12 13:10 ZAKOŃCZENIE: 13:55:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.75 1.80 1.85 1.89 1.92 1.95 1.98 wynik inf punkty rank
1 4 82 GLAZIK Maksymilian 01-10-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - o o o 1.95 q 1
1 5 378 JACHYM Marcin 01-04-14 CWKS Resovia Rzeszów (PK) - - - - o o 1.95 q 1
1 6 145 HOŁUB Jakub 02-01-13 AZS UMCS Lublin (LU) - - - - o o 1.95 q 1
1 7 483 MOROŃ Michał 02-05-30 MKS Iskra Pszczyna (SL) - - - o o o 1.95 q 1
5 2 104 KALAMARSKI Mateusz 02-06-16 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - - xo o o xxo 1.95 q 10
6 8 367 FIAŁA Igor 02-12-11 LUKS Namysłów (OP) o o o xxo o xxx 1.92 q =PB 12
7 3 619 BAŃKOWSKI Kacper 02-04-15 MKL Szczecin (ZP) o xo o o xxo xxx 1.92 2 14
8 9 18 BAŁUT Dawid 01-08-16 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) o xo o xxx 1.85 =PB 2 15
9 1 340 SAMEL Jakub 01-01-23 KS AZS AWF Kraków (MA) - xo xxo xxx 1.85 17
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 SZALEK Sean 00 SKLA Sopot 2.11
2 BUJAK Jakub 00 MMKS Kędzierzyn Koźle 2.08
3 RUTOWICZ Przemysław 00 UMLKS Pegaz Opoczno 2.05
Mistrzostwa Polski U20 2018 (Włocławek)
1 SZTANDUR Piotr 00 MKS Inowrocław 2.02
2 BUJAK Jakub 00 MMKS Kędzierzyn Koźle 1.98
3 CHMIELEWSKI Kevin 99 WKS Oleśniczanka Oleśnica 1.98
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.065821170806885 s.