73. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RACIBÓRZ, 3-5 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-05 17:26:26
Mwj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-07-03
DZIEŃ 2
2019-07-04
DZIEŃ 3
2019-07-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


08:00  10000 m chód M  [s]
08:50  10000 m chód K  [s]
09:50  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. B]
10:30  200 m K  [el]
10:55  200 m M  [el]
10:55  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
12:15  Trójskok K  [Gr. A]
12:15  Trójskok K  [Gr. B]
12:35  Tyczka M  [Gr. A]
12:35  Tyczka M  [Gr. B]
13:35  Trójskok M  [Gr. A]
13:35  Trójskok M  [Gr. B]
15:30  Tyczka K 
15:30  Oszczep K (600)  [F]
17:20  Młot K (4)  [F]
18:05  400 m pł K  [F B]
18:10  400 m pł K  [F A]
18:10  Wzwyż K  [F]
18:25  400 m pł M  [F B]
18:30  400 m pł M  [F A]
18:40  800 m K  [F]
18:50  800 m M  [F]
18:50  Oszczep M (800) 
19:00  400 m K  [F B]
19:05  400 m K  [F A]
19:10  400 m M  [F B]
19:15  400 m M  [F A]
19:25  2000 m prz. K  [s]
19:40  2000 m prz. M  [s]
20:00  4x100 m K  [s]
20:15  4x100 m M  [s]
REKORDY
RP (U20) 2.30 BIENIEK Michał HERMES Gryfino Zamość 2003-06-29
Min. ME U20 (U20) 2.13 Boras (SWE) 2019-07-18
Minimum do finału: 1.95 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-05 17:26:26
Wzwyż M - Gr. A Planowany START: 2019-07-04 10:00 ZAKOŃCZENIE: 10:35:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.75 1.80 1.84 1.88 1.92 wynik inf punkty rank
1 3 472
SZALEK Sean 00-11-10 SKLA Sopot (PM) - - - - o 1.92 q 1
1 4 64
WIŚNIEWSKI Gracjan 01-02-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - o o 1.92 q 1
3 6 216
PAJĄK Jakub 01-03-18 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) - - xo o o 1.92 q 7
3 7 176
KOWALSKI Dominik 00-07-30 ZLKL Zielona Góra (LB) - xo o o o 1.92 q 7
5 9 155
OSTROWSKI Norbert 01-02-05 AZS-AWF Gorzów (LB) - o o o xxo 1.92 q 11
6 8 356
GOŁOMBEK Kevin 01-06-18 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) o o o o xxx 1.88 q 12
7 2 8
BAŁUT Dawid 01-08-16 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) xxo xxo o xxx 1.84 PB 2 14
8 1 317
SAMEL Jakub 01-01-23 KS AZS AWF Kraków (MA) o xo xxx 1.80 =SB 17
9 5 676
LIER Oskar 00-11-16 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) o xxx 1.75 18

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.053934097290039 s.