74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-12 10:11:35
Mwdj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RŚ (U20) 8.35 MORGUNOV Sergey RUS Cheboksary 2012-06-20
RE (U20) 8.35 MORGUNOV Sergey RUS Cheboksary 2012-06-20
RP (U20) 8.11 JASZCZUK Tomasz MKS Pogoń Siedlce Tallin 2011-07-22
Minimum do finału: 6.70 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-11 19:41:24
W dal M - Gr. A Planowany START: 2020-09-11 11:30 ZAKOŃCZENIE: 12:00:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 5 219 KRAWCZYK Kacper 01-04-05 AZS Łódź (LD) 6.79
-0.8


6.79 Q 1
2 6 296 MURIAS Mateusz 02-01-18 KS Warszawianka W-wa (MZ) 6.78
-0.2


6.78 Q 2
3 10 8 WAWRZYNIAK Sebastian 02-02-09 GKS Start Długołęka (DS) 6.53
-0.1
6.63
+1.0
r
6.63 q 4
4 3 415 WYSZYŃSKI Paweł 01-08-03 KS Podlasie Białystok (PD) 6.25
+0.5
x
+0.3
6.43
+0.8
6.43 q 7
5 1 278 PRZYŻECKI Dominik 01-01-17 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 6.38
+0.7
6.25
-1.3
6.33
+1.2
6.38 q 8
6 8 224 PATRZYK Adam 02-01-23 BKL Bełchatów (LD) 6.20
+0.2
x
+1.2
6.33
+1.5
6.33 q 9
7 2 404 FIEDORCZUK Dominik 02-03-23 KS Podlasie Białystok (PD) x
+0.1
6.15
-0.3
6.31
+0.3
6.31 q 10
8 4 418 KRAJEWSKI Dominik 02-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża (PD) 6.14
+0.3
6.17
-0.5
5.24
+1.4
6.17 2 13
9 9 503 UCHEREK Kacper 02-03-01 RMKS Rybnik (SL) 5.34
-0.2
5.82
-0.9
5.78
-0.4
5.82 2 16
10 7 390 KOCZERA Jakub 01-02-28 KS Komunalni Sanok (PK) 5.59
-0.2
x
+1.5
x
+1.3
5.59 18
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 KRZEMIŃSKI Dawid 00 RLTL ZTE Radom 7.19
2 KANTOR Amadeusz 00 KS AZS AWF Kraków 7.12
3 OLSZÓWKA Mateusz 01 KU AZS PWSZ w Tarnowie 7.05
Mistrzostwa Polski U20 2018 (Włocławek)
1 TARKOWSKI Piotr 99 KS AZS-AWF Biała Podlaska 7.81
2 GĄBKA Bartosz 99 MKS Aleksandrów Łódzki 7.21
3 MIECZKOWSKI Dominik 00 LKS Narew Kurpiewski Łomża 7.06
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.038281917572021 s.