73. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RACIBÓRZ, 3-5 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-04 13:33:49
Mwdj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-07-03
DZIEŃ 2
2019-07-04
DZIEŃ 3
2019-07-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. B]
11:15  W dal M  [Gr. A]
11:15  W dal M  [Gr. B]
11:15  Kula M (6)  [Gr. A]
11:15  Kula M (6)  [Gr. B]
11:20  Wzwyż K  [Gr. A]
11:20  Wzwyż K  [Gr. B]
12:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:10  400 m pł M  [el]
13:35  400 m K (PK)  [s]
13:45  400 m M (PK)  [s]
14:10  100 m M (PK)  [s]
14:15  Młot K (4)  [Gr. A]
17:00  Ceremonia otwarcia 
17:15  W dal K  [F]
17:25  800 m K  [el]
17:35  Kula K (4) 
17:40  800 m M  [el]
18:05  100 m K  [el]
18:25  100 m M  [el]
18:45  W dal M  [F]
18:50  400 m K  [el]
19:10  400 m M  [el]
19:10  Kula M (6)  [F]
19:35  100 m K  [F B]
19:40  100 m K  [F A]
19:45  100 m M  [F B]
19:50  100 m M  [F A]
19:55  3000 m K  [s]
20:10  3000 m M  [s]
REKORDY
RP (U20) 8.11 JASZCZUK Tomasz MKS Pogoń Siedlce Tallin 2011-07-22
Min. ME U20 (U20) 7.45 Boras (SWE) 2019-07-18
Minimum do finału: 6.75 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-04 08:56:52
W dal M - Gr. A Planowany START: 2019-07-03 11:15 ZAKOŃCZENIE: 11:45:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 1 404
SIMONIUK Dawid 00-07-24 KS Podlasie Białystok (PD) 7.01
+1.6
-
-
7.01 Q =SB 3
2 2 591
KARASIŃSKI Bartosz 01-07-22 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 6.93
+1.1
-
-
6.93 Q PB 4
3 6 121
LEMIESZEK Kacper 00-11-13 KS Agros Zamość (LU) 6.70
+0.3
x
+0.7
6.89
+1.9
6.89 Q 5
4 4 54
RÓŻYCKI Mateusz 00-04-07 BKS Bydgoszcz (KP) 6.87
+0.3
-
-
6.87 Q 7
5 8 197
KUŚ Emanuel 00-01-31 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 6.40
+0.1
6.45
+2.0
6.74
+1.1
6.74 q 11
6 12 340
LACH Artur 00-02-03 UKS Gminy Brzeszcze (MA) 6.48
+0.1
6.64
-0.5
6.70
+0.8
6.70 q 12
7 10 284
SUMIŃSKI Michał 01-03-12 RLTL ZTE Radom (MZ) x
+1.2
x
+1.1
6.45
+1.8
6.45 2 15
8 5 624
YARUSHINSKIY Nikita 00-04-08 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 6.27
+1.2
6.34
+3.4
6.16
+1.5
6.34 2 16
9 11 585
WASZAK Krzysztof 00-01-16 LUKS Orkan Września (WP) x
-0.6
6.29
+0.5
6.17
+1.0
6.29 18
10 3 287
CZARNOCKI Damian 00-06-23 SKS Feniks Siedlce (MZ) 6.28
-0.3
5.97
+0.1
5.89
+0.2
6.28 19
11 7 217
WIETESKA Tomasz 01-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) x
+0.6
x
-0.1
6.24
+0.2
6.24 20
9 110
LESZCZUK Bartosz 00-11-11 AZS UMCS Lublin (LU) x
+0.5
x
-2.1
x
-0.8
NM

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.068898916244507 s.