PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-04 15:14:31
Mtrójsj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m chód M  [s]
10:00  10000 m chód K  [s]
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
10:00  Wzwyż M  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. B]
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:15  Trójskok M  [Gr. A]
11:15  Trójskok M  [Gr. B]
11:20  200 m K  [el]
11:45  200 m M  [el]
12:00  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
13:00  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
13:30  Tyczka M  [Gr. A]
13:30  Tyczka M  [Gr. B]
14:10  Młot M (6)  [Gr. A]
15:00  Młot M (6)  [Gr. B]
15:30  400 m pł K  [F B]
15:35  Wzwyż K  [F]
15:40  400 m pł K  [F A]
15:55  400 m pł M  [F B]
16:05  400 m pł M  [F A]
16:11  Oszczep K (600)  [F]
16:40  800 m K  [F]
16:50  800 m M  [F]
17:05  400 m K  [F B]
17:15  400 m K  [F A]
17:30  Tyczka K  [F]
17:35  Oszczep M (800)  [F]
17:45  400 m M  [F B]
17:55  400 m M  [F A]
18:20  4x100 m K  [s]
18:35  4x100 m M  [s]
19:15  2000 m prz. K  [s]
19:20  Młot K (4)  [F]
19:40  2000 m prz. M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 17.50 MAI Volker GER Erfurt (GER) 1985-06-23
RE (U20) 17.50 MAI Volker GER Erfurt (GER) 1985-06-23
RP (U20) 16.48 PASTUSIŃSKI Jacek RESOVIA Rzeszów Lublin 1983-05-28
Min. ME U20 (U20) 15.40 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 15.80 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Minimum do finału: 13.80 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-04 15:14:14
Trójskok M - Gr. A Planowany START: 2021-07-03 11:15 ZAKOŃCZENIE: 11:33:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 5 351
GALIK Wojciech 02-04-10 WKS Wawel Kraków (MA) 14.70
-0.3
-
-
-
-
14.70 Q PB 1
2 7 47
CIEŚLAK Szymon 03-10-30 MKS Piast Głogów (DS) 14.59
+0.7
-
-
-
-
14.59 Q PB 2
3 1 190
BRACKI Jakub 03-03-16 BKL Bełchatów (LD) 14.51
+1.6
-
-
-
-
14.51 Q 3
4 3 132
GRYTA Jacek 03-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 13.44
+1.5
13.36
+0.2
12.91
+0.2
13.44 q 8
5 11 545
LASKOWSKI Mikołaj 02-09-21 RMKS Rybnik (SL) 12.87
+2.7
12.93
+1.6
13.16
+1.2
13.16 q PB 9
6 6 547
UCHEREK Kacper 02-03-01 RMKS Rybnik (SL) 12.92
+1.2
x
-0.1
x
+1.6
12.92 q PB 11
7 9 393
WĄŻ Mateusz 03-04-29 LKS Stal Mielec (PK) 12.71
+1.5
12.52
+1.2
x
+1.5
12.71 SB 2 16
8 8 209
WOJTYSIAK Bartosz 02-09-27 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) x
+0.8
12.49
+1.8
12.64
-1.0
12.64 17
9 10 433
KRAJEWSKI Dominik 02-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża (PD) x
+0.6
12.30
+1.7
11.28
+0.6
12.30 19
10 4 197
PĘDZIWIATR Marcin 03-05-08 LKS MOSiR Sieradz (LD) 11.97
+0.3
12.09
+1.4
12.18
+1.0
12.18 21
2 364
ŚCIRA Paweł 02-05-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) x
+1.7
x
+2.2
x
+1.2
NM
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 RUDNIK Kacper 01 NKS Nowe Miasto Lubawskie 15.17
2 WĄŻ Kamil 01 LKS Stal Mielec 14.78
3 CETLICER Filip 01 MKS Aleksandrów Łódzki 14.73
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 KRZEMIŃSKI Dawid 00 RLTL ZTE Radom 15.01
2 RUDNIK Kacper 01 NKS Nowe Miasto Lubawskie 14.88
3 WIŚNIEWSKI Piotr 00 AZS UMCS Lublin 14.72
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.25323915481567 s.