74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-13 12:52:10
Mtrójsj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m chód M  [s]
09:45  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:10  10000 m chód K  [s]
10:55  Dysk K (1)  [Gr. B]
10:55  Trójskok M  [Gr. A]
11:22  200 m K  [el]
11:47  200 m M  [el]
12:00  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
13:00  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
13:10  Wzwyż M  [Gr. A]
14:30  Młot M (6)  [Gr. A]
15:00  400 m pł K  [F B]
15:05  Oszczep K (600)  [F]
15:15  Tyczka K  [FINAŁ]
15:30  400 m pł M  [F B]
15:35  Młot M (6)  [Gr. B]
16:00  Wzwyż K  [F]
16:10  800 m K  [F]
16:20  800 m M  [F]
17:00  400 m K  [F B]
17:05  Oszczep M (800)  [F]
17:15  Młot K (4)  [F]
17:20  400 m M  [F B]
17:42  2000 m prz. K  [s]
17:55  2000 m prz. M  [s]
18:10  4x100 m K  [s]
18:25  4x100 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 17.50 MAI Volker GER Erfurt 1985-06-23
RE (U20) 17.50 MAI Volker GDR Erfurt 1985-06-23
RP (U20) 16.48 PASTUSIŃSKI Jacek RESOVIA Rzeszów Lublin 1983-05-28
Minimum do finału: 13.40 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-13 12:52:09
Trójskok M - Gr. A Planowany START: 2020-09-12 10:55 ZAKOŃCZENIE: 11:15:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 8 394 WĄŻ Kamil 01-10-25 LKS Stal Mielec (PK) x
+2.2
14.19
+0.5

14.19 Q 2
2 1 341 SZUMIEC Michał 01-02-09 KS AZS AWF Kraków (MA) 13.74
+0.4


13.74 Q 4
3 9 230 NOWAKOWSKI Dominik 02-04-06 MKLA Łęczyca (LD) 13.70
+3.1


13.70 Q 5
4 5 224 PATRZYK Adam 02-01-23 BKL Bełchatów (LD) x
+1.6
13.27
+0.5
13.68
+1.2
13.68 Q SB 6
5 7 434 MICHALSKI Mateusz 01-02-05 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 12.96
+0.3
12.67
+1.8
x
+1.9
12.96 q 9
6 2 7 KOZAK Marcin 02-09-30 GKS Start Długołęka (DS) 12.72
+0.4
12.73
+1.1
12.11
+0.4
12.73 2 13
7 3 566 WŁODARCZAK Jacek 02-04-10 PLKS Gwda Piła (WP) 12.45
+2.0
12.05
+0.9
12.60
+0.7
12.60 SB 2 14
8 6 545 SURTEL Armand 02-09-17 LUKS Orkan Września (WP) 11.81
+0.9
x
-0.4
11.56
+1.5
11.81 17
4 348 GALIK Wojciech 02-04-10 MKS Rabka-Zdrój (MA)


DNS
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 KRZEMIŃSKI Dawid 00 RLTL ZTE Radom 15.01
2 RUDNIK Kacper 01 NKS Nowe Miasto Lubawskie 14.88
3 WIŚNIEWSKI Piotr 00 AZS UMCS Lublin 14.72
Mistrzostwa Polski U20 2018 (Włocławek)
1 ŁYSKAWY Przemysław 99 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 14.08
2 LESZCZUK Bartosz 00 AZS UMCS Lublin 14.00
3 KRZEMIŃSKI Dawid 00 RLTL ZTE Radom 13.88
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.061604022979736 s.