74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-12 18:35:16
Moj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  Kula K (4)  [Gr. A]
10:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
11:30  Oszczep K (600)  [Gr. B]
11:30  W dal M  [Gr. A]
12:15  Kula M (6)  [Gr. A]
12:20  400 m pł K  [el]
12:50  400 m pł M  [el]
13:00  Wzwyż K  [Gr. A]
14:40  Młot K (4)  [Gr. A]
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:19  100 m K  [el]
15:27  W dal K  [F]
15:45  Młot K (4)  [Gr. B]
15:47  100 m M  [el]
15:47  100 m M (PK)  [s]
16:21  400 m K  [el]
16:40  400 m M  [el]
17:04  100 m K  [F B]
17:10  Oszczep M (800)  [Gr. A]
17:15  Kula K (4)  [F]
17:20  100 m M  [F B]
17:33  W dal M  [F]
17:45  800 m K  [el]
18:00  800 m M  [el]
18:10  Oszczep M (800)  [Gr. B]
18:22  3000 m K  [s]
18:30  Kula M (6)  [F]
18:35  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 86.48 CHOPRA Neeraj IND Bydgoszcz (POL) 2016-07-23
RE (U20) 84.69 SIRMAIS Zigismunds LAT Bauska 2011-06-20
RP (U20) 80.52 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWFiS Gdańsk Grosseto (ITA) 2017-07-22
Minimum do finału: 55.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-12 18:35:15
Oszczep M (800) - Gr. A Planowany START: 2020-09-11 17:10 ZAKOŃCZENIE: 17:27:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 8 608 KOMOROWSKI Kacper 02-10-27 KL Bałtyk Koszalin (ZP) 58.09 58.09 Q 3
2 9 584 WASZKIEWICZ Krystian 01-01-01 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 53.47 57.66 57.66 Q PB 4
3 2 116 KOŁODZIEJCZAK Eryk 02-02-04 LUKS Start Nakło (KP) 57.66 57.66 Q 5
4 3 15 KOMARNICKI Jan 01-01-14 LKS Polkowice (DS) 57.45 57.45 Q 6
5 4 457 BACH Grzegorz 02-02-04 SKLA Sopot (PM) 52.00 50.23 45.67 52.00 q 11
6 5 621 KOWALSKI Hubert 01-03-07 MKL Szczecin (ZP) 48.47 49.12 50.25 50.25 2 14
7 7 620 GAWĘDA Wojciech 02-01-22 MKL Szczecin (ZP) 49.58 48.19 x 49.58 2 15
8 1 554 NAMYSŁ Jan 02-04-10 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 47.82 46.86 43.82 47.82 2 16
9 6 160 LADA Marcin 01-05-29 KS Wisła Puławy (LU) 45.07 46.95 46.55 46.95 17
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 WEGNER Dawid 00 LUKS Start Nakło 71.80
2 MUCHA Marek 01 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 71.57
3 TREJGO Oskar 00 KS Podlasie Białystok 67.77
Mistrzostwa Polski U20 2018 (Włocławek)
1 SADOWSKI Szymon 99 LKS Fenix Słupsk 67.69
2 TREJGO Oskar 00 KS Podlasie Białystok 63.87
3 SZTYLKA Karol 99 AML Słupsk 63.19
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.069899082183838 s.