PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-04 16:14:25
Mmłotj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m chód M  [s]
10:00  10000 m chód K  [s]
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
10:00  Wzwyż M  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. B]
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:15  Trójskok M  [Gr. A]
11:15  Trójskok M  [Gr. B]
11:20  200 m K  [el]
11:45  200 m M  [el]
12:00  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
13:00  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
13:30  Tyczka M  [Gr. A]
13:30  Tyczka M  [Gr. B]
14:10  Młot M (6)  [Gr. A]
15:00  Młot M (6)  [Gr. B]
15:30  400 m pł K  [F B]
15:35  Wzwyż K  [F]
15:40  400 m pł K  [F A]
15:55  400 m pł M  [F B]
16:05  400 m pł M  [F A]
16:11  Oszczep K (600)  [F]
16:40  800 m K  [F]
16:50  800 m M  [F]
17:05  400 m K  [F B]
17:15  400 m K  [F A]
17:30  Tyczka K  [F]
17:35  Oszczep M (800)  [F]
17:45  400 m M  [F B]
17:55  400 m M  [F A]
18:20  4x100 m K  [s]
18:35  4x100 m M  [s]
19:15  2000 m prz. K  [s]
19:20  Młot K (4)  [F]
19:40  2000 m prz. M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 85.57 ELSEIFY Ashraf Amgad QAT Barcelona (ESP) 2012-07-14
RE (U20) 84.73 KOKHAN Myhaylo UKR Bor?s (SWE) 2019-07-19
RP (U20) 78.73 § FAJDEK Paweł Agros Zamość Poznań 2008-06-21
RP (U20) 77.53 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec Stalowa Wola 2020-08-22
RP (U20) 77.61* PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec Rybnik 2021-04-24
RP (U20) 79.11* PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec Warszawa 2021-05-29
RP (U20) 79.50* PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec Stalowa Wola 2021-06-05
Min. ME U20 (U20) 70.00 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 72.00 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Minimum do finału: 64.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-04 15:32:20
Młot M (6) - Gr. A Planowany START: 2021-07-03 14:10 ZAKOŃCZENIE: 14:35:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 2 255
RATAJCZYK Tomasz 02-09-20 AZS-AWF Warszawa (MZ) x 72.20 - 72.20 Q 1
2 7 96
SZCZERBIAK Mateusz 03-01-13 LKS Vectra Włocławek (KP) 55.61 59.42 x 59.42 q 6
3 1 257
SOBIESZCZAK Miłosz 02-06-20 AZS-AWF Warszawa (MZ) 55.36 57.57 x 57.57 q 7
4 8 247
DZIOBA Jakub 03-12-01 AZS-AWF Warszawa (MZ) 57.12 x x 57.12 q 8
5 9 368
LUDWIG Julian 03-04-13 LUKS MGOKSiR Korfantów (OP) x 52.05 x 52.05 q 12
6 4 369
ROGOŻYŃSKI Michael 02-09-12 LUKS MGOKSiR Korfantów (OP) x x 47.55 47.55 2 14
7 10 367
DYL Sebastian 03-02-19 LUKS MGOKSiR Korfantów (OP) x 46.93 46.28 46.93 PB 2 15
8 3 34
GRZYWACZ Jakub 03-07-30 MKS Osa Zgorzelec (DS) 46.49 x x 46.49 2 16
9 5 229
BRYK Michał 02-08-07 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 44.61 45.91 x 45.91 17
10 6 103
SOLETA Kajetan 03-03-26 LUKS Start Nakło (KP) 38.00 42.16 x 42.16 20
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 PIŁAT Dawid 02 LKS Stal Mielec 72.83
2 RATAJCZYK Tomasz 02 MUKS Park Zduńska Wola 71.32
3 MISIASZEK Paweł 01 LLKS Pomorze Stargard 68.57
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 MISIASZEK Paweł 01 LLKS Pomorze Stargard 69.31
2 BUCKI Patryk 01 AZS-AWF Gorzów 64.70
3 SABAJTIS Gracjan 00 AZS-AWF Gorzów 61.43
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.49442195892334 s.