76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-09 14:12:47
Mdyskj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

09:00  10000 m chód M  [s]
09:45  Trójskok K  [Gr. A]
09:45  Trójskok K  [Gr. B]
09:58  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:10  10000 m chód K  [s]
10:44  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:00  Trójskok M  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. B]
11:25  200 m K  [el]
11:50  200 m M  [el]
11:55  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
12:20  100 m M PK  [s]
12:52  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
14:30  Młot M (6)  [Gr. A]
14:55  Tyczka K 
15:00  400 m pł K  [F B]
15:05  Oszczep K (600) 
15:10  400 m pł K  [F A]
15:25  Młot M (6)  [Gr. B]
15:30  400 m pł M  [F B]
15:40  400 m pł M  [F A]
16:00  Wzwyż K  [F]
16:10  800 m K  [F]
16:20  800 m M  [F]
16:58  Oszczep M (800) 
17:00  400 m K  [F B]
17:05  Młot K (4)  [F]
17:10  400 m K  [F A]
17:20  400 m M  [F B]
17:30  400 m M  [F A]
17:40  2000 m prz. K  [s]
17:55  2000 m prz. M  [s]
18:10  4x100 m K  [s]
18:20  4x100 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 70.13 NESTERENKO Mykyta UKR Halle (GER) 2008-05-24
RE (U20) 70.13 NESTERENKO Mykyta UKR Halle (GER) 2008-05-24
RP (U20) 68.02 STÓJ Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola Eskilstuna (SWE) 2015-07-19
Min. MŚ U20 (U20) 57.50 Cali (COL) 2022-08-01
Minimum do finału: 51.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-09 14:12:46
Dysk M (1.75) - Gr. A Planowany START: 2022-07-08 11:55 ZAKOŃCZENIE: 12:18:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf rank
1 10 333 KOREJBA Jakub 2003-03-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 48.36 x 56.27 56.27 Q 1
2 2 400 KRYSZYN Paweł 2003-08-26 UKS Technik Augustów (PD) 47.83 x 45.81 47.83 q 4
3 8 383 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok (PD) 47.55 x x 47.55 q 6
4 4 484 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 45.61 45.48 45.40 45.61 q 7
5 9 430 HELMAN Mateusz 2004-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 34.43 45.46 x 45.46 q PB 9
6 5 439 MAKURAT Jakub 2004-06-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo (PM) 41.67 x x 41.67 q PB 11
7 3 376 HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 KS Podlasie Białystok (PD) 39.73 39.87 40.67 40.67 q PB 12
8 1 559 SROKA Wiktor 2003-01-08 LUKS Orkan Września (WP) 36.09 x x 36.09 17
9 7 605 RODZIAK Karol 2004-08-16 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 33.37 x x 33.37 18
6 496 BARANEK Eryk 2003-08-21 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) x x x NM
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 ANDRZEJCZAK Jarosław 02 MLKS Echo Twardogóra 57.35
2 KOZAK Gracjan 01 MKS Bolesłavia Bolesławiec 54.55
3 BORKOWSKI Jakub 01 PKS Gwardia Szczytno 53.38
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 MATYJA Michał 02 CWKS Resovia Rzeszów 55.40
2 RODZIAK Damian 03 UKS Orkan Środa Wlkp. 53.94
3 KOREJBA Jakub 03 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 53.64
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.086019 s. | Mem: 1.25 megabytes