PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-04 15:29:24
M4x400j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:45  Dysk K (1)  [F]
10:55  Wzwyż M  [F]
12:00  100 m pł K  [el]
12:05  Trójskok K  [F]
12:15  Dysk M (1.75)  [F]
12:25  200 m K  [F B]
12:30  200 m K  [F A]
12:35  200 m M  [F B]
12:40  200 m M  [F A]
13:10  100 m pł K  [F]
13:20  Tyczka M  [F]
13:25  110 m pł M (99.1)  [el]
13:50  Trójskok M  [F]
13:53  1500 m K  [s]
14:09  1500 m M  [s]
14:05  Młot M (6)  [F]
14:25  110 m pł M (99.1)  [F B]
14:35  110 m pł M (99.1)  [F A]
14:55  4x400 m K  [s]
15:15  4x400 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 3:00.33 USA Trujillo (PER) 2017-07-23
RŚ (U20) 2:59.30* USA San Jose (CRC) 2019-07-21
RE (U20) 3:04.05 Italy ITA Tampere (FIN) 2018-07-15
RP (U20) 3:11.66 klub Prefbet Śniadowo Toruń 2008-08-03
RP (U20) 3:05.05 reprezentacja POLSKA Barcelona 2012-07-15
Min. ME U20 (U20) 3:10.00 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 3:08.00 Nairobi (KEN) 2021-08-17
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-04 15:29:24
4x400 m M - Bieg 1 Planowany START: 2021-07-04 15:15 WYSTARTOWANO: 15:18:21
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty rank
1 4 431 DUCHNOWSKI Igor
LIKWIARZ Dawid
DĄBROWSKI Piotr
JURAK Bartosz
KS Prefbet-Sonarol (PD) 3:16.86 0.162 15 1
2 3 581 DROZDOWSKI Damian
ADAMCIO Cyprian
KAROLEWSKI Marcin
CHMIELARZ Jakub
KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 3:17.00 0.213 12 2
3 8 72 BOIŃSKI Dominik
MALENDOWICZ Filip
KASZYŃSKI Dawid
GRZEGRZÓŁKA Jakub
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 3:21.40 0.218 10 3
4 6 33 MIŚKÓW Kasjan
UZAREK Aleksander
WĘGRZYN Jakub
GRUZD Wiktor
MKS Osa Zgorzelec (DS) 3:25.25 0.180 9 4
5 5 363 GŁOWACKI Sambor
AUGUSTYNIAK Janusz
KIJAK Jakub
STOKŁOSA Aleks
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 3:25.72 0.177 8 5
6 7 711 CACH Łukasz
KOMODA Dawid
GAJDA Michał
GIBKI Jakub
WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 3:31.08 0.148 6
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 3:17.72
2 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 3:19.22
3 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 3:19.73
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 3:19.27
2 AZS UMCS Lublin 3:21.82
3 CWKS Resovia Rzeszów 3:22.39
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.074754953384399 s.