PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-19 19:32:39
M400płj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:30  Kula K (4)  [Gr. A]
11:05  W dal M  [Gr. A]
11:05  W dal M  [Gr. B]
11:05  Oszczep K (600)  [Gr. A]
11:20  Kula K (4)  [Gr. B]
12:00  Oszczep K (600)  [Gr. B]
12:10  Kula M (6)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:00  Kula M (6)  [Gr. B]
13:01  Oszczep M (800)  [Gr. A]
13:20  400 m pł M  [el]
14:00  Oszczep M (800)  [Gr. B]
16:00  Ceremonia Otwarcia 
16:20  W dal K  [FINAŁ]
16:35  100 m K  [el]
17:05  400 m K  [el]
17:33  400 m M  [el]
17:55  Kula K (4)  [F]
18:05  100 m K  [F B]
18:10  100 m K  [F A]
18:20  100 m M  [el]
18:30  W dal M  [F]
18:55  800 m K  [el]
19:20  800 m M  [el]
19:35  Kula M (6)  [F]
19:50  100 m M  [F B]
19:55  100 m M  [F A]
20:15  3000 m K  [s]
20:30  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 47.85 BURRELL Sean USA Eugene (USA) 2021-06-11
RE (U20) 48.74 BUDKO Vladimir URS Moskva (URS) 1984-08-18
RP (U20) 49.23 PLAWGO Marek MKS-MOSM Bytom Santiago de Chile (CHL) 2000-10-21
Min. ME U20 (U20) 52.25 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-19 16:29:58
400 m pł M - elim 1 Planowany START: 2023-07-18 13:20 WYSTARTOWANO: 13:21:36
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf rank
1 5 148 FILAR Igor 2004-03-25 ZLKL Zielona Góra (LB) 54.97 0.204 Q 1
2 6 308 BRYLL Ignacy 2004-05-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 55.08 0.179 Q SB 2
3 4 346 ARTYM Jakub 2004-06-07 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 56.63 0.214 q 5
4 3 567 SADOWSKI Oskar 2005-02-20 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 56.99 0.178 q PB 6
5 7 358 MAKSYMIUK Piotr 2004-01-13 KS Podlasie Białystok (PD) 57.20 0.351 qB PB 8
6 2 363 STEFAŃCZYK Jakub 2004-03-15 KS Prefbet-Sonarol (PD) 60.74 0.165 PB 17
7 8 150 KOWALCZYK Rafał 2005-04-27 Athletics Team Radomsko (LD) 62.76 0.274 PB 19
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 SOBURA-DURMA Jakub 02 KKL Kielce 52.87
2 JOŃCZYK Maciej 02 RKS Łódź 53.21
3 STOKŁOSA Aleks 02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 54.01
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 FILAR Igor 04 ZLKL Zielona Góra 52.61
2 BAŃKA Łukasz 03 MKS Agros Chełm 52.78
3 MICHALAK Sebastian 04 KS AZS UWM Olsztyn 54.00
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0305119 s. | Mem: 1.25 megabytes