74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-12 15:49:04
M400płj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  Kula K (4)  [Gr. A]
10:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
11:30  Oszczep K (600)  [Gr. B]
11:30  W dal M  [Gr. A]
12:15  Kula M (6)  [Gr. A]
12:20  400 m pł K  [el]
12:50  400 m pł M  [el]
13:00  Wzwyż K  [Gr. A]
14:40  Młot K (4)  [Gr. A]
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:19  100 m K  [el]
15:27  W dal K  [F]
15:45  Młot K (4)  [Gr. B]
15:47  100 m M  [el]
15:47  100 m M (PK)  [s]
16:21  400 m K  [el]
16:40  400 m M  [el]
17:04  100 m K  [F B]
17:10  Oszczep M (800)  [Gr. A]
17:15  Kula K (4)  [F]
17:20  100 m M  [F B]
17:33  W dal M  [F]
17:45  800 m K  [el]
18:00  800 m M  [el]
18:10  Oszczep M (800)  [Gr. B]
18:22  3000 m K  [s]
18:30  Kula M (6)  [F]
18:35  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 48.02 HARRIS Danny USA Los Angeles, CA 1984-06-17
RE (U20) 48.74 BUDKO Vladimir URS Moscow 1984-08-18
RP (U20) 49.23 PLAWGO Marek MKS-MOSM Bytom Santiago de Chile 2000-10-21
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-12 15:47:17
400 m pł M - elim 1 Planowany START: 2020-09-11 12:50 WYSTARTOWANO: 12:50:30
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 5 114 URBANIAK Sebastian 01-06-09 LKS Vectra Włocławek (KP) 53.78 0.162 Q 1
2 7 352 BABICZ Wiktor 01-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 54.70 0.137 Q PB 6
3 2 100 ŻYGOWSKI Damian 01-04-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 55.02 0.258 q PB 7
4 8 359 BILIŃSKI Robin 01-06-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 55.16 0.287 q 8
5 4 227 GRABSKI Mateusz 02-07-20 MKLA Łęczyca (LD) 57.31 0.105 qB 14
6 6 261 JUSZCZAK Mateusz 02-05-08 UKS 55 Łódź (LD) 58.71 0.271 qB 16
7 1 536 TOMALAK Piotr 01-03-10 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 59.37 0.262 18
8 3 320 MAKOS Szymon 02-09-11 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 61.05 0.217 PB 23
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 HOŁUB Krzysztof 00 AZS UMCS Lublin 52.46
2 JAKUBOWSKI Adam 00 CTL ORLĘTA Częstochowa 53.10
3 URBANIAK Sebastian 01 LKS Vectra Włocławek 53.31
Mistrzostwa Polski U20 2018 (Włocławek)
1 MIKOŁAJEWSKI Gabriel 99 MUKS Płock 52.70
2 ANTOSZEWSKI Kacper 00 AZS-AWFiS Gdańsk 54.96
3 SOBCZAK Kacper 00 MLKS Echo Twardogóra 55.08
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.069284915924072 s.