PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-03 19:23:51
M400j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. B]
10:40  Kula K (4)  [Gr. A]
10:40  Tyczka K  [Gr. B]
10:40  Tyczka K  [Gr. A]
10:54  Oszczep K (600)  [Gr. B]
11:10  W dal M  [Gr. A]
11:10  W dal M  [Gr. B]
11:35  Kula K (4)  [Gr. B]
12:33  Młot K (4)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:10  Wzwyż K  [Gr. A]
13:10  Wzwyż K  [Gr. B]
13:15  400 m pł M  [el]
13:20  Młot K (4)  [Gr. B]
13:40  100 m M (PK)  [s]
14:15  Ceremonia otwarcia  [FINAŁ]
14:25  100 m K  [el]
14:40  Kula K (4)  [F]
14:51  Oszczep M (800)  [Gr. A]
14:53  400 m K  [el]
15:15  W dal K  [F]
15:17  400 m M  [el]
15:43  Oszczep M (800)  [Gr. B]
15:50  100 m K  [F B]
15:55  100 m K  [F A]
16:03  100 m M  [el]
16:32  800 m K  [el]
16:40  Kula M (6)  [FINAŁ]
16:55  800 m M  [el]
16:55  W dal M  [F]
17:20  100 m M  [F B]
17:25  100 m M  [F A]
17:35  3000 m K  [s]
17:55  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 43.87 LEWIS Steve USA Seoul (KOR) 1988-09-28
RE (U20) 45.01 SCHÖNLEBE Thomas GER Berlin (GER) 1984-07-15
RP (U20) 45.27 JĘDRUSIK Tomasz AZS Warszawa Seul 1988-09-25
Min. ME U20 (U20) 47.70 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 47.00 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-03 18:00:55
400 m M - elim 1 Planowany START: 2021-07-02 15:17 WYSTARTOWANO: 15:20:46
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 5 537
GRZEGORZEWICZ Patryk 02-05-26 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 48.23 0.208 Q 1
2 4 458
MAJCHRZAK Wiktor 03-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 48.72 0.244 Q PB 2
3 3 102
PYSZKA Mikołaj 02-10-05 LUKS Start Nakło (KP) 48.84 0.161 q PB 3
4 6 427
DĄBROWSKI Piotr 03-06-08 KS Prefbet-Sonarol (PD) 48.89 0.301 q PB 4
5 2 480
POROŻYŃSKI Mateusz 02-05-21 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 50.55 0.192 qB 15
6 7 711
GIBKI Jakub 03-02-25 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 50.67 0.253 17
7 8 301
SZAJNER Wojciech 03-03-18 RLTL Optima Radom (MZ) 50.98 0.324 20
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 SOŁTYSIAK Daniel 01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 46.74
2 KOTYRA Mikołaj 01 AZS UMCS Lublin 47.50
3 GRZEGORZEWICZ Patryk 02 MKS-SMS Victoria Racibórz 47.51
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 MAJEWSKI Jacek 00 MKS Iskra Pszczyna 48.03
2 PAJĄK Jakub 01 MKS Czechowice-Dziedzice 48.45
3 BUGAJSKI Paweł 01 MKS MOS Wrocław 48.46
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.1550691 s. | Mem: 1.25 megabytes