PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-02 18:08:31
M3000j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. B]
10:40  Kula K (4)  [Gr. A]
10:40  Tyczka K  [Gr. B]
10:40  Tyczka K  [Gr. A]
10:54  Oszczep K (600)  [Gr. B]
11:10  W dal M  [Gr. A]
11:10  W dal M  [Gr. B]
11:35  Kula K (4)  [Gr. B]
12:33  Młot K (4)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:10  Wzwyż K  [Gr. A]
13:10  Wzwyż K  [Gr. B]
13:15  400 m pł M  [el]
13:20  Młot K (4)  [Gr. B]
13:40  100 m M (PK)  [s]
14:15  Ceremonia otwarcia  [FINAŁ]
14:25  100 m K  [el]
14:40  Kula K (4)  [F]
14:51  Oszczep M (800)  [Gr. A]
14:53  400 m K  [el]
15:15  W dal K  [F]
15:17  400 m M  [el]
15:43  Oszczep M (800)  [Gr. B]
15:50  100 m K  [F B]
15:55  100 m K  [F A]
16:03  100 m M  [el]
16:32  800 m K  [el]
16:40  Kula M (6)  [FINAŁ]
16:55  800 m M  [el]
16:55  W dal M  [F]
17:20  100 m M  [F B]
17:25  100 m M  [F A]
17:35  3000 m K  [s]
17:55  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 7:28.19 KEJELCHA Yomif ETH Paris (FRA) 2016-08-27
RE (U20) 7:43.20 PAUNNEN Ari FIN Cologne (GER) 1977-06-22
RP (U20) 7:57.4 MAJUSIAK Sławomir STAL Ostrów Wlkp. Sopot 1983-08-14
Min. ME U20 (U20) 8:20.00 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 8:10.00 Nairobi (KEN) 2021-08-17
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-02 18:08:31
3000 m M - Bieg 1 Planowany START: 2021-07-02 17:55 WYSTARTOWANO: 17:55:36
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 17 533
ROMBERG Adrian 03-04-21 MKS-MOSM Bytom (SL) 8:36.82 15 1
2 13 460
MEGIER Maciej 03-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 8:39.09 12 2
3 12 294
GOS Mateusz 02-06-07 RLTL Optima Radom (MZ) 8:39.46 10 3
4 18 156
POGORZELSKI Konrad 03-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól (LB) 8:40.87 9 4
5 9 503
PIĄTEK Michał 03-06-16 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 8:45.11 PB 8 5
6 8 580
ADAMCZAK Kacper 03-01-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 8:47.32 8 6
7 20 492
JANTA Dawid 03-11-22 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 8:50.17 PB 7 7
8 1 699
GADOMSKI Paweł 02-07-12 MKS Hermes Gryfino (ZP) 8:58.69 7 8
9 7 279
ŻUK Bartosz 03-01-09 MKS Polonia Warszawa (MZ) 8:59.00 6 9
10 10 489
SKALSKI Szymon 02-02-08 SKLA Sopot (PM) 9:04.24 5 10
11 4 707
BRUDŁO Piotr 02-07-06 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 9:05.60 PB 4 11
12 19 335
MOLCZYK Jakub 02-03-27 MLUKS Tarnów (MA) 9:08.88 PB 3 12
13 6 587
JANIK Mikołaj 03-07-07 KS Stal Pleszew (WP) 9:17.70 PB 2 13
14 15 709
DZIDECZEK Michał 02-01-26 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 9:18.18 SB 2 14
15 5 445
HOŁOWIENKO Jan 03-02-09 AML Słupsk (PM) 9:19.32 2 15
16 2 627
MURKOWSKI Wiktor 02-09-11 OŚ AZS Poznań (WP) 9:22.21 2 16
17 11 714
ŚLIWKA Łukasz 03-04-15 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 9:23.17 PB 17
18 3 266
BŁASZCZYK Kamil 03-02-28 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 9:28.36 PB 18
19 14 544
MASARSKI Szymon 02-01-04 MUKS SZS Cieszyn (SL) 9:47.19 19
16 531
ŁĘSKI Bruno 03-11-12 MKS-MOSM Bytom (SL) DNF
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 TULEJA Jakub 01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 8:28.88
2 PRZYBYLAK Tomasz 01 OŚ AZS Poznań 8:30.53
3 MICHALSKI Jan 01 MKS Polonia Warszawa 8:33.15
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 CZERONEK Mikołaj 00 WKS Śląsk Wrocław 8:25.99
2 SZYNAKA Wiktor 01 MKL Toruń 8:26.66
3 WIĄCEK Aleksander 00 OKS Start Otwock 8:26.80
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.292819 s. | Mem: 1.25 megabytes