PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-03 20:00:20
M2000pj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m chód M  [s]
10:00  10000 m chód K  [s]
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
10:00  Wzwyż M  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. B]
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:15  Trójskok M  [Gr. A]
11:15  Trójskok M  [Gr. B]
11:20  200 m K  [el]
11:45  200 m M  [el]
12:00  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
13:00  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
13:30  Tyczka M  [Gr. A]
13:30  Tyczka M  [Gr. B]
14:10  Młot M (6)  [Gr. A]
15:00  Młot M (6)  [Gr. B]
15:30  400 m pł K  [F B]
15:35  Wzwyż K  [F]
15:40  400 m pł K  [F A]
15:55  400 m pł M  [F B]
16:05  400 m pł M  [F A]
16:11  Oszczep K (600)  [F]
16:40  800 m K  [F]
16:50  800 m M  [F]
17:05  400 m K  [F B]
17:15  400 m K  [F A]
17:30  Tyczka K  [F]
17:35  Oszczep M (800)  [F]
17:45  400 m M  [F B]
17:55  400 m M  [F A]
18:20  4x100 m K  [s]
18:35  4x100 m M  [s]
19:15  2000 m prz. K  [s]
19:20  Młot K (4)  [F]
19:40  2000 m prz. M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 5:25.01 TSIMINOS Arsenios GRE Athens (GRE) 1980-10-02
RE (U20) 5:25.01 TSIMINOS Arsenios GRE Athens 1980-10-02
RP (U20) 5:30.73 POPŁAWSKI Radosław ASTRA Nowa Sól Wrocław 2002-05-18
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-03 20:00:20
2000 m prz. M - Bieg 1 Planowany START: 2021-07-03 19:40 WYSTARTOWANO: 19:41:01
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 2 406
ZIELEŃ Michał 02-09-20 ULKS Technik Trzcinica (PK) 5:48.08 PB 15 1
2 11 665
OCHNIK Adam 02-04-30 KS Polonia Pasłęk (WN) 5:49.84 PB 12 2
3 12 316
STRZELCZYK Jakub 03-06-12 UKS Olimp Kozienice (MZ) 5:50.08 PB 10 3
4 8 629
CZECHOWICZ Mikołaj 03-12-04 PLKS Gwda Piła (WP) 5:57.94 PB 9 4
5 10 345
ANTOSZ Wiktor 02-10-19 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 6:01.25 PB 8 5
6 9 588
BODURA Szymon 02-04-07 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 6:04.90 PB 8 6
7 6 90
ARENDT Kacper 02-04-17 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 6:05.71 PB 7 7
8 7 656
MACIASZCZYK Michał 02-10-04 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 6:13.54 6 9
9 5 482
BAKA Jakub 03-06-29 SKLA Sopot (PM) 6:13.60 SB 5 10
10 1 157
JANIEC Radosław 03-07-26 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 6:21.59 PB 3 12
11 4 328
BARCIK Jakub 03-11-03 KS AZS AWF Kraków (MA) 6:24.02 2 13
12 3 300
SKALIŃSKI Miłosz 03-07-15 RLTL Optima Radom (MZ) 6:31.05 2 15
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 KOŁODZIEJ Adam 01 MUKS Wisła Junior Sandomierz 5:49.50
2 ZIELEŃ Michał 02 ULKS Technik Trzcinica 5:54.67
3 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 6:03.85
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 KOŁODZIEJ Adam 01 MUKS Wisła Junior Sandomierz 5:49.09
2 RAPTA Paweł 00 MKS Rabka-Zdrój 5:52.38
3 SKIBIAK Kacper 00 KS SMS Szklarska Poręba 5:54.78
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.7071631 s. | Mem: 1.25 megabytes