74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-12 18:08:52
M2000pj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m chód M  [s]
09:45  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:10  10000 m chód K  [s]
10:55  Dysk K (1)  [Gr. B]
10:55  Trójskok M  [Gr. A]
11:22  200 m K  [el]
11:47  200 m M  [el]
12:00  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
13:00  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
13:10  Wzwyż M  [Gr. A]
14:30  Młot M (6)  [Gr. A]
15:00  400 m pł K  [F B]
15:05  Oszczep K (600)  [F]
15:15  Tyczka K  [FINAŁ]
15:30  400 m pł M  [F B]
15:35  Młot M (6)  [Gr. B]
16:00  Wzwyż K  [F]
16:10  800 m K  [F]
16:20  800 m M  [F]
17:00  400 m K  [F B]
17:05  Oszczep M (800)  [F]
17:15  Młot K (4)  [F]
17:20  400 m M  [F B]
17:42  2000 m prz. K  [s]
17:55  2000 m prz. M  [s]
18:10  4x100 m K  [s]
18:25  4x100 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 5:25.01 TSIMINOS Arsenios GRE Athens 1980-10-02
RE (U20) 5:25.01 TSIMINOS Arsenios GRE Athens 1980-10-02
RP (U20) 5:30.73 POPŁAWSKI Radosław ASTRA Nowa Sól Wrocław 2002-05-18
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-12 18:08:52
2000 m prz. M - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-12 17:55 WYSTARTOWANO: 17:57:29 DEKORACJA 18:22
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 6 518 KOŁODZIEJ Adam 01-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz (SK) 5:49.50 SB 15 1
2 9 402 ZIELEŃ Michał 02-09-20 ULKS Technik Trzcinica (PK) 5:54.67 PB 12 2
3 3 98 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 01-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 6:03.85 PB 10 3
4 15 534 BODURA Szymon 02-04-07 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 6:05.12 PB 9 4
5 17 347 ANTOSZ Wiktor 02-10-19 MKS Rabka-Zdrój (MA) 6:08.23 PB 8 5
6 11 102 ARENDT Kacper 02-04-17 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 6:16.33 8 6
7 2 287 KOVALCHUK Oleh 01-08-09 AZS-AWF Warszawa (MZ) 6:17.40 7 7
8 13 309 ZARĘBA Mateusz 01-01-02 OKS Skra Warszawa (MZ) 6:17.44 PB 7 8
9 4 243 ZIELIŃSKI Piotr 02-03-06 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 6:24.52 PB 6 9
10 5 65 PORĘBSKI Patryk 01-01-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica (DS) 6:30.49 SB 5 10
11 12 137 RUMIŃSKI Michał 02-03-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 6:32.96 SB 4 11
12 8 522 RUGAŁA Dominik 02-09-10 ULKS Gryf Rytwiany (SK) 6:34.69 3 12
13 1 573 WALEWSKI Grzegorz 01-03-22 UKS Achilles Leszno (WP) 6:43.56 2 13
14 7 535 LASECKI Miłosz 01-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 6:48.82 SB 2 14
15 14 581 MACIASZCZYK Michał 02-10-04 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 6:51.40 2 15
16 16 76 RAMUSIEWICZ Szymon 01-05-03 BKS Bydgoszcz (KP) 6:58.21 2 16
17 10 267 TWORSKI Kacper 02-08-05 UKS Lisy Zgierz (LD) 7:08.89 17
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 KOŁODZIEJ Adam 01 MUKS Wisła Junior Sandomierz 5:49.09
2 RAPTA Paweł 00 MKS Rabka-Zdrój 5:52.38
3 SKIBIAK Kacper 00 KS SMS Szklarska Poręba 5:54.78
Mistrzostwa Polski U20 2018 (Włocławek)
1 WRÓBEL Jakub 99 KL Bałtyk Koszalin 5:57.58
2 POGORZELSKI Rafał 99 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 5:57.59
3 BARANOWSKI Daniel 00 UKS Technik Augustów 6:02.95
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.059648036956787 s.