73. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RACIBÓRZ, 3-5 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-05 16:45:04
M1500j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-07-03
DZIEŃ 2
2019-07-04
DZIEŃ 3
2019-07-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


12:35  Dysk M (1.75)  [F]
12:40  Tyczka M  [F]
13:45  Trójskok K  [F]
14:10  Dysk K (1) 
14:55  200 m K  [F B]
15:00  200 m K  [F A]
15:05  200 m M  [F B]
15:10  200 m M  [F A]
15:20  Wzwyż M  [F]
15:25  100 m pł K  [el]
15:45  110 m pł M (99.1)  [el]
15:45  Młot M (6) 
16:05  Trójskok M  [F]
16:05  1500 m K  [s]
16:20  1500 m M  [s]
16:40  100 m pł K  [F B]
16:45  100 m pł K  [F A]
16:55  110 m pł M (99.1)  [F B]
17:00  110 m pł M (99.1)  [F A]
17:15  4x400 m K  [s]
17:30  4x400 m M  [s]
REKORDY
RP (U20) 3:40.93 WITT Robert ZRYW Toruń Wrocław 1998-08-08
Min. ME U20 (U20) 3:47.00 Boras (SWE) 2019-07-18
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-05 16:45:04
1500 m M - Bieg 1 Planowany START: 2019-07-05 16:20 WYSTARTOWANO: 16:31:14
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 6 211
SZKUDLAREK Jakub 01-01-17 RKS Łódź (LD) 3:56.04 PB 8 5
2 13 367
TERESZKIEWICZ Damian 00-02-14 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 4:00.16 PB 6 9
3 10 292
MORDEL Jan 01-02-19 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 4:00.69 PB 4 11
4 11 552
KOŁODZIEJ Adam 01-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz (SK) 4:01.76 SB 3 12
5 9 445
SZTEJTER Jakub 01-02-15 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 4:02.61 2 14
6 14 260
BIERNACKI Michał 00-04-17 MKS Polonia Warszawa (MZ) 4:03.84 2 15
7 8 450
OSTROWSKI Filip 01-07-12 KKL Rodło Kwidzyn (PM) 4:05.97 2 16
8 5 291
KUCHARSKI Bartosz 00-11-20 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 4:06.13 18
9 3 369
GUŻKOWSKI Szymon 01-04-18 KKB MOSiR Krosno (PK) 4:10.94 21
10 4 379
DULIK Paweł 00-03-22 LKS Stal Mielec (PK) 4:11.47 22
11 1 137
WIATRZYK Robert 00-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 4:16.02 23
2 366
SOKÓŁ Karol 00-01-02 CWKS Resovia Rzeszów (PK) DNF
7 448
KOWALSKI Marcin 01-02-02 GKS Żukowo (PM) DNF
12 243
KOVALCHUK Oleh 01-08-09 AZS-AWF Warszawa (MZ) DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.040519952774048 s.