74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-12 11:40:55
M10chj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m chód M  [s]
09:45  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:10  10000 m chód K  [s]
10:55  Dysk K (1)  [Gr. B]
10:55  Trójskok M  [Gr. A]
11:22  200 m K  [el]
11:47  200 m M  [el]
12:00  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
13:00  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
13:10  Wzwyż M  [Gr. A]
14:30  Młot M (6)  [Gr. A]
15:00  400 m pł K  [F B]
15:05  Oszczep K (600)  [F]
15:15  Tyczka K  [FINAŁ]
15:30  400 m pł M  [F B]
15:35  Młot M (6)  [Gr. B]
16:00  Wzwyż K  [F]
16:10  800 m K  [F]
16:20  800 m M  [F]
17:00  400 m K  [F B]
17:05  Oszczep M (800)  [F]
17:15  Młot K (4)  [F]
17:20  400 m M  [F B]
17:42  2000 m prz. K  [s]
17:55  2000 m prz. M  [s]
18:10  4x100 m K  [s]
18:25  4x100 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 37:44 WANG Zhen CHN Beijing 2010-09-18
RE (U20) 38:46.4 BURAYEV Victor RUS Moscow 2000-05-19
RE (U20) 38:28 EMELYANOV Stanislav RUS Saransk 2009-09-19
RP (U20) 40:42.83 MÜLLER Jacek Lechia Gdańsk Zabrze 1991-07-25
RP (U20) 40:10 KUCIŃSKI Beniamin AZS-AWF Katowice Kraków 2001-06-09
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-12 11:40:55
10000 m chód M - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-12 09:00 WYSTARTOWANO: 08:59:54 DEKORACJA 14:50
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 3 135 OCZKOŚ Miłosz 01-05-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 47:55.57 PB 15 1
2 4 194 STRZESZEWSKI Tomasz 01-02-27 AZS-AWF Gorzów (LB) 50:47.80 ^^^ 12 2
3 5 569 NOWOSTAWSKI Mikołaj 02-07-05 UKS 12 Kalisz (WP) 51:41.96 ~ 10 3
4 2 447 RYNKIEWICZ Olaf 02-02-12 KL Lechia Gdańsk (PM) 51:57.49 PB 9 4
5 1 138 SCHIEDEL Karol 02-07-05 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 60:10.84 5
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 NIEDZIAŁEK Łukasz 00 WLKS Nowe Iganie 43:21.11
2 SCHIEDEL Arkadiusz 00 MLKS Nadwiślanin Chełmno 48:29.62
3 STRZESZEWSKI Tomasz 01 AZS-AWF Gorzów 48:43.16
Mistrzostwa Polski U20 2018 (Włocławek)
1 NIEDZIAŁEK Łukasz 00 WLKS Nowe Iganie 46:31.03
2 SCHIEDEL Arkadiusz 00 MLKS Nadwiślanin Chełmno 48:29.07
3 NICPOŃ Kacper 99 MKL Szczecin 48:49.60
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.058418989181519 s.