73. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RACIBÓRZ, 3-5 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-04 09:05:20
M10chj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-07-03
DZIEŃ 2
2019-07-04
DZIEŃ 3
2019-07-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


08:00  10000 m chód M  [s]
08:50  10000 m chód K  [s]
09:50  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. B]
10:30  200 m K  [el]
10:55  200 m M  [el]
10:55  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
12:15  Trójskok K  [Gr. A]
12:15  Trójskok K  [Gr. B]
12:35  Tyczka M  [Gr. A]
12:35  Tyczka M  [Gr. B]
13:35  Trójskok M  [Gr. A]
13:35  Trójskok M  [Gr. B]
15:30  Tyczka K 
15:30  Oszczep K (600)  [F]
17:20  Młot K (4)  [F]
18:05  400 m pł K  [F B]
18:10  400 m pł K  [F A]
18:10  Wzwyż K  [F]
18:25  400 m pł M  [F B]
18:30  400 m pł M  [F A]
18:40  800 m K  [F]
18:50  800 m M  [F]
18:50  Oszczep M (800) 
19:00  400 m K  [F B]
19:05  400 m K  [F A]
19:10  400 m M  [F B]
19:15  400 m M  [F A]
19:25  2000 m prz. K  [s]
19:40  2000 m prz. M  [s]
20:00  4x100 m K  [s]
20:15  4x100 m M  [s]
REKORDY
RP (U20) 40:42.83 MÜLLER Jacek Lechia Gdańsk Zabrze 1991-07-25
RP (U20) 40:10 KUCIŃSKI Benjamin AZS-AWF Katowice Kraków 2001-06-09
Min. ME U20 (U20) 42:40.00 Boras (SWE) 2019-07-18
 
 Bieg 1

Data aktualizacji: 2019-07-04 09:05:20
10000 m chód M - Bieg 1 Planowany START: 2019-07-04 08:00 WYSTARTOWANO: 08:00:14
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 3 312
NIEDZIAŁEK Łukasz 00-03-15 WLKS Nowe Iganie (MZ) 43:21.11 15
2 1 92
SCHIEDEL Arkadiusz 00-08-17 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 48:29.62 ^^ 12
3 7 159
STRZESZEWSKI Tomasz 01-02-27 AZS-AWF Gorzów (LB) 48:43.16 10
4 4 90
OCZKOŚ Miłosz 01-05-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 50:42.77 YC 9
5 2 454
DĄBROWSKI Krzysztof 01-09-15 KL Lechia Gdańsk (PM) 52:41.80 ^ 8
6 6 455
ŚWISTULSKI Adam 01-12-19 KL Lechia Gdańsk (PM) 53:03.47 ^^
5 476
ADAMCZYK Adam 00-09-05 ULKS Talex Borzytuchom (PM) DNF
8 295
BRODACKI Michał 01-04-21 UKS Clan Ostrołęka (MZ) DQ ^^^^ 230.7(c)

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.053893089294434 s.