73. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RACIBÓRZ, 3-5 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-03 14:57:49
M100pk 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-07-03
DZIEŃ 2
2019-07-04
DZIEŃ 3
2019-07-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. B]
11:15  W dal M  [Gr. A]
11:15  W dal M  [Gr. B]
11:15  Kula M (6)  [Gr. A]
11:15  Kula M (6)  [Gr. B]
11:20  Wzwyż K  [Gr. A]
11:20  Wzwyż K  [Gr. B]
12:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:10  400 m pł M  [el]
13:35  400 m K (PK)  [s]
13:45  400 m M (PK)  [s]
14:10  100 m M (PK)  [s]
14:15  Młot K (4)  [Gr. A]
17:00  Ceremonia otwarcia 
17:15  W dal K  [F]
17:25  800 m K  [el]
17:35  Kula K (4) 
17:40  800 m M  [el]
18:05  100 m K  [el]
18:25  100 m M  [el]
18:45  W dal M  [F]
18:50  400 m K  [el]
19:10  400 m M  [el]
19:10  Kula M (6)  [F]
19:35  100 m K  [F B]
19:40  100 m K  [F A]
19:45  100 m M  [F B]
19:50  100 m M  [F A]
19:55  3000 m K  [s]
20:10  3000 m M  [s]
REKORDY
RP (U20) 10.35 § CHYŁA Łukasz SKLA Sopot Sopot 2000-08-23
RP (U20) 10.37 ZIMNIEWICZ Grzegorz ACHILLES Leszno Siedlce 2010-06-10
Min. ME U20 (U20) 10.65 Boras (SWE) 2019-07-18
 
 Bieg 1

Data aktualizacji: 2019-07-03 14:57:49
100 m M (PK) - Bieg 1 Planowany START: 2019-07-03 14:10 WYSTARTOWANO: 14:11:46
+1.5 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf
1 7 229
CHUDAK Franciszek 01-12-03 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 11.20 0.128 PB
2 5 417
MIKŁASZEWICZ Jakub 01-03-15 SL Salos Suwałki (PD) 11.34 (338) 0.128 SB
3 2 234
PRZYŻECKI Dominik 01-01-17 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 11.34 (339) 0.168 =PB
4 3 23
OCHWAT Kamil 01-07-04 MKS MOS Wrocław (DS) 11.38 0.163
5 6 127
WÓJCICKI Kamil 00-10-19 KS Agros Zamość (LU) 11.52 0.174
6 8 510
KULESZA Oktawiusz 01-06-05 MKS-MOS Katowice (SL) 11.59 0.149
7 4 20
MIŃCZUK Mateusz 00-03-17 MKS MOS Wrocław (DS) 12.05 0.172
1 634
MIERZEJEWSKI Dawid 01-09-18 KS AZS UWM Olsztyn (WN) DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.046731948852539 s.