73. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RACIBÓRZ, 3-5 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-03 20:40:03
M100j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-07-03
DZIEŃ 2
2019-07-04
DZIEŃ 3
2019-07-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. B]
11:15  W dal M  [Gr. A]
11:15  W dal M  [Gr. B]
11:15  Kula M (6)  [Gr. A]
11:15  Kula M (6)  [Gr. B]
11:20  Wzwyż K  [Gr. A]
11:20  Wzwyż K  [Gr. B]
12:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:10  400 m pł M  [el]
13:35  400 m K (PK)  [s]
13:45  400 m M (PK)  [s]
14:10  100 m M (PK)  [s]
14:15  Młot K (4)  [Gr. A]
17:00  Ceremonia otwarcia 
17:15  W dal K  [F]
17:25  800 m K  [el]
17:35  Kula K (4) 
17:40  800 m M  [el]
18:05  100 m K  [el]
18:25  100 m M  [el]
18:45  W dal M  [F]
18:50  400 m K  [el]
19:10  400 m M  [el]
19:10  Kula M (6)  [F]
19:35  100 m K  [F B]
19:40  100 m K  [F A]
19:45  100 m M  [F B]
19:50  100 m M  [F A]
19:55  3000 m K  [s]
20:10  3000 m M  [s]
REKORDY
RP (U20) 10.35 § CHYŁA Łukasz SKLA Sopot Sopot 2000-08-23
RP (U20) 10.37 ZIMNIEWICZ Grzegorz ACHILLES Leszno Siedlce 2010-06-10
Min. ME U20 (U20) 10.65 Boras (SWE) 2019-07-18
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 12 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  Finał A  Finał B  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-03 20:11:17
100 m M - elim 1 Planowany START: 2019-07-03 18:25 WYSTARTOWANO: 18:33:07
+1.5 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 1 630
ŻOK Łukasz 01-05-17 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 10.85 0.226 Q 3
2 6 415
GRAJEWSKI Tomasz 01-07-20 SL Salos Suwałki (PD) 11.03 (023) 0.129 q 8
3 2 279
KORCZ Bartosz 00-09-29 RLTL ZTE Radom (MZ) 11.03 (030) 0.136 qB 9
4 7 586
SIENKIEWICZ Bartosz 01-01-19 MKL Jarocin (WP) 11.18 0.181 qB 15
5 4 144
SEMENYSZYN Jacek 01-01-11 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 11.25 0.112 18
6 8 650
ZIOBRO Wiktor 01-09-16 KL Bałtyk Koszalin (ZP) 11.32 0.148 20
3 544
MIROCHA Grzegorz 00-05-13 UKS Sprint ZSME Żywiec (SL) DQ 0.098 162.7
5 488
SIKORSKI Jakub 01-09-01 AZS-AWF Katowice (SL) DQ 0.097 162.7

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.064867973327637 s.